Танчік_із_Канади обратиться по имени
Четверг, 10 Марта 2005 г. 00:35 (ссылка)
В Канаді відомо, що це Міжнародний жіночий день, це вони визнають, а от святкувати не вміють :).
А про квіти- тут не має точок з ними на кожному кутку, але є спеціальні магазини або відділи. Квіти не дорогі, рози десь 7-20 гривень як перевести в наші. І мені сподобалось, як їх запаковують, не віники, як на Україні буває , а дуже ніжно, елегантно, а може це заслуга Владлена :). + до кожного букета йде пакетик, вміст якого допомагає, щоб квіти стояли довше.