Четверг, 03 Марта 2005 г. 06:57
+ в цитатник
На фотографії добре видно яка вогода :).
Весною і не пахне, навпаки, снігу побільшало, навіть на вчора прогнозували 10-50 см снігу. Слова богу прогноз не став реальністю.
А сьогодні мене на курсах порадували, виявляється весна тут офіційно приходить лише 21 березня, і взагалі в Ватерлу багато опадів( навіть для Канали), так що сніг ше може йти і йти :(.
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-