Ну в звуку я не розбираюсь, але коли дивились перший фільм (Хітч), то взагалі те що чула соромно було звуком назвать :). Другий раз вже краще було( може завдяки фільму ), може і краще ніж в українських кінотеатрах, але точно не на багато :(.
Були деякі класні моменти, наприклад дзвінки з різних сторін, скло розлітається і т.д. Доречі найбільше в Константині мені операторська робота сподобалась, є дуже класні зйомки, хоча може це класна обробка, не знаю :(/
Ходили ми доречі в цю сітку кінотеатрів
http://www.galaxycinemas.com/corp_home.aspx. Ніяких сертифікацій і т.д. Може в Торонто є ТНХ, але в Ватерлу навряд.