Воскресенье, 27 Февраля 2005 г. 07:12
+ в цитатник
Недавно повернулись з катка, опробували з Наталею ковзани, що купили собі. Дуже класні, кататись приємніше, ніж в тих що ми брали минулий раз на прокат.
Познайомились на катку з Роном. Його серце не витримало, коли він дивився, як ми їздимо :) і він дав нам кілька корисних порад.
Від час спілкуваня заявив, що він українець ( ми ще не казали, що з України). Уявляєте моє здивування? Бо по мові, імені і т.д.-чистий канадець :). Виявилось- його батько колись імігрував в 30 роки минулого століття з Західної України. Мови фактично не знає, на Україні ніколи не був, але знає про Україну дуже багато. Пошуткували, що мабуть всі на катку мають якісь українські корні:). Я доречі десь читала, що 1 мільйон канадців саме таке і заявили під час останнього перепису ( 30 мільйонів населення).
Українець Рон: ):
Вложение: 2148130.jpg
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-