Canon EF 50mm F1.8 MK II. Він хороший для об'єктів, що швидко рухаються( як ми з Наталею на ковзанах :)) або для поганого освітлення, при відкритій діаграфмі- для портретів.
Андрій, звичайно тут є свої мінуси. Деякі люди не можуть знайти роботи і т.д. І взагалі все-таки це не Батьківщина :(.
І нам досить везе-Владлен швидко роботу знайшов, Наталя і Юра допомогають і т.д. + я ще ж така людина, в першу чергу хороше бачу, я і в Україні щасливою була :).
Доречі фотик зі Штатів прислали, Владлен по інету купляв. Заплатили GST & PST = 15%( аналог нашого ПДВ ), ніяких додаткових 50%, як при покупці з України :)