-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Мої китайці і хрестики-нулики

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Lightpower   обратиться по имени Re: Мої китайці і хрестики-нулики Пятница, 25 Февраля 2005 г. 10:06 (ссылка)
Да, Танюш, я в тебе не сомневался.
Глядишь - и из китайцев тоже люди будут!

LI 3.9.25
Ответить С цитатой В цитатник
Mykl_pyckl   обратиться по имени Re: Мої китайці і хрестики-нулики Пятница, 25 Февраля 2005 г. 10:08 (ссылка)
Таню, так на гроші грай. Скажи їм, що як пару раз програють, то швидше навчаться. :)

LI 3.9.25
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 25 Февраля 2005 г. 17:06 (ссылка)
На гроші викладачка не дасть :(.
Бо ми ж граємо не просто так, а в процесі вивчення англійської. Хоча можна їй сказати, що це буде корисно для вивчення специфічної області англійського :).
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 25 Февраля 2005 г. 21:00 (ссылка)
В мене з ними постійно якісь приколи виходять, на минулому занятті сказала одному комплімент, що він гарно підстригся. Так він став червоний як рак, почав торкатись волосся і лепетати- дійсно? а зачіска тільки 6 доларів коштує. Хоча така реакція могла бути в принципі і в Україні, багато чоловіків дуже соромязливі.
Вони теж мені теж вчора компілент сказали, правда сумнівний :). Я прийшла в спідниці, пальті і взутті на високому каблуку( перший раз доречі оділа в Канаді спідницю :)), так один запитав- в тебе було інтерв'ю на роботу?
А ще я ж в них одна дівчина, так вони весь час кричать -Lady first, lady first, особливо коли потрібно відповідати на тяжке питання :). Інколи називають beautiful Tanya.
Ответить С цитатой В цитатник
Lightpower   обратиться по имени Re: Ответ в Танчік_із_Канади; Мої китайці і хрестики-нулики Пятница, 25 Февраля 2005 г. 21:07 (ссылка)
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Flow musicPikkardiyska Terciya - Untitled

LI 3.9.25
Ответить С цитатой В цитатник
Demchenko   обратиться по имени Четверг, 03 Марта 2005 г. 11:55 (ссылка)
А в Doom китайцы не играют?
:)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 04 Марта 2005 г. 00:22 (ссылка)
В мене в групі є один, в все грається :), Козаки навіть знає :). Він системний адміністратор:).
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку