Хочу ще додати, що заповняти цю декларацію про прибуток і податки не так і складно. Плюс самі форми і книжки-інструкції доступні безкоштовно в кожному поштовому відділені, є спеціальний сайт, організації і т.д. Ну і відповідно ти просто відправляєш їх просто поштою( конверт з адресою вже вкладений в інструкцію :)), так же і отримуєш відповідь, ніяких тобі черг і втрачених нервів в податковій :).