Вторник, 22 Февраля 2005 г. 05:21
+ в цитатник
В неділю ми ходили кататись на ковзанах, отримали масу задоволення.
Ще хочу відмітить, який тут стан справ з катками, іншими місцями для занять спортом. Нерахуючи маленьких катків в кожному парку( а їх тут багато), я нарахувала 12 арен ( на 100 тисяч населення!), в кожній по кілька катків. На них займаються різні групи , команди. Відповідно льод ну дуже класний.Але всі вони в різний час( і немалий) відкриті для всіх. І все це дуже дешево, от ми ходили 3 долара дві години.
http://community.webshots.com/album/278443080MjnQyD
тут я виклала самі смішні фото
Нам з Наталею так сподобалось, що вирішили ходити щовихідних, сезон тут 15 квітня закінчується :).
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-