Ну не дуже сильно :). Ми від нього не відмовились, але Владлен згадує буває двухлітрові пластикові пляшки :).
тут такого не має :(.
А з компом я найшла кращий вихід-вже побачала просити собі б\у ноутбук :). Вимоги в мене не великі, для інета і англійської якраз підходить.