Танчік_із_Канади обратиться по имени
Пятница, 18 Февраля 2005 г. 17:26 (ссылка)
Костя, я їм так і сказала, що щомісячна допомога дуже маленька, так вони взагалі в обмороку були, бо вони щомісячно платили штраф за другу дитину( як податок :)). І це для них також було однією із причин для іміграції( можливість мати стільки дітей, скільки хочуть).
В нас Україна ще дуже класна країна, в нас хоч війни немає, в мене тут знайомі зявились, які в своїй державі боялись, що в якусь ніч до них вірвуться і розстріляють і т.д.
Я взагалі дуже горжусь, що я з України :). Дехто на курсах не знав, що це за держава, і кажуть, ах те саме що Росія. Так я прочитала лекцію, що це велика образа для мене, для моєї країни :). Так одна росіянка мабуть мене просто ненавидить, вона теж рахує Україну частиною Росії :).