взагалі це не так просто... спробуй знайди для такого предмету викладачів
Думаю, що непогано спрацює ідея літніх таборів, де б зустрічались діти з різних країн.
ага,літні табори- це класно.
І ще в Канаді прийнято їздить волонтирить в інші країни, особливо серед студентів, виклидачів і лікарів.
Тобто студент на рік (чи інший термін) зупиняє навчання і їде в іншу країну, вчить там народ англійської, займається чим може.
Знаю, зараз багато поїхали в країни, що постраждали від цунамі.
Согласен. А еще культуру можно было бы на уроках истории изучать, в старших классах. лагеря хорошо, конечно, но язык знать надо. У нас пока с этим не очень. Вот лет через пять...