RobertoBaggio обратиться по имени
Четверг, 10 Февраля 2005 г. 11:08 (ссылка)
Гра була ніяка. Ніяка Україна обіграла ніяку Албанію. В складі України виділив би Тимощука, Вороніна та Шеву. Взагалі всі голи зробили Андрії. Перший: Андрій Воронін подав кутовий, Андрій Шевченко відтягнув на себе трьох захисників, Андрій Русол забив. Другий: Андрій Шевченко подав штрафний (ним же і зароблений), Андрій Несмачний пропустив, Андрій Гусін забив.
Після матчу Блохін визнав, що їм трохи пощастило, по десь з 75-ої хвилини Україна стала. І Албанія мала декілька шансів. Але гра забувається, а результат залишається. І реалії такі, що Україна на першому місці, навіть по втраченим очкам. Але с такою грою довго не протянеш. НА голому фарті і самовідачі виграєм ще один, максимум два матчі, а потім буде боляче. Бо Блохін дуже високо підняв планку, і тепер всі чекають від збірної тільки перемог.