Ну чистота- бо ми тільки все встановили, саме прибирання перед цим було :). А крісла да, дійсно, в фанатській такого не було. Але якби ти побачив, як Владлен грає в Half-Life 2, і обговорює це з Юркою, то думаю, ти б теж фанатську пригадав( а бо мою квартиру в Києві :)).