який молодець)шкода шо не можу оцінити , бо в мене телефон на андроїд, в мого чоловіка так само робота це і є його основне хобі , такого сильного зацікавлення в чомусь іншому нема , ну може ще футбол,але то не до порівняння, а в мене навпаки купа захоплень, вони змінюються , додаються нові
Ламбарджини_Диабло, мабуть коли так захоплюєшся своєю роботою, коли вона приносить задоволення- це і робить тебе успішним.
А в мене чесно скажу навіть на роботі в голові діти. тому кар'єрного росту від мене чекати не можна :)