Stupindo, зате цікаво і я стільки нового вивчила :)
з однієї сторони я не хвилююсь, ми не пропадемо :), але з іншої - я дійсно люблю цю компанію , і хотілось щоб все закінчилось добре.
Ну, "Кому зараз легко" ... За теоріями маркетингу в кожному сегменті залишається тільки два основних гравця. І боротьба за це місце №2 настільки жорстка, що шансів у RIM дуже мало, так що я б тримав очі відкритими на випадок чогось цікавого.
І тут зіграє роль не тільки якість товару, а інерція споживачів та наявність коштів для того щоб зачекати поки продукт знайде свою аудиторію. Тей же iphone перші два роки ніхто особливо серйозно не сприймав.
Scruj, я вирішила дома рік побути, не шукати нову роботу, якщо дійсно ситуація буде гіршать і мене звільнять.
Я дітям зараз дуже потрібна, і нова компанія дуже навряд мені одразу дасть вільний графік+ нормальну відпустку+ нормальну зарплату+ хоч більш-менш цікаву роботу. Переходити мені варто тільки за цих чотирьох умов.