-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Без заголовка

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Stupindo   обратиться по имени Среда, 12 Сентября 2012 г. 21:02 (ссылка)
Мда, напружені у вас там часи... і чим далі тим тугіше.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 12 Сентября 2012 г. 21:19 (ссылка)
Stupindo, зате цікаво і я стільки нового вивчила :)
з однієї сторони я не хвилююсь, ми не пропадемо :), але з іншої - я дійсно люблю цю компанію , і хотілось щоб все закінчилось добре.
Ответить С цитатой В цитатник
new_autumn   обратиться по имени Среда, 12 Сентября 2012 г. 22:23 (ссылка)
Я думаю, що на душі все ж залишається якийсь осад, коли навколо така колотнеча і звільняють хороших людей. Хай тебе це все ж таки не торкнеться.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 12 Сентября 2012 г. 22:30 (ссылка)
Уже_осень, дякую! так, звичайно, це все не дуже приємно, хоча вони це проводять в дуже красивій формі, виплачують гарні пакети, пояснюють чому і т.д.
Ответить С цитатой В цитатник
Scruj   обратиться по имени Четверг, 13 Сентября 2012 г. 14:44 (ссылка)
Ну, "Кому зараз легко" ... За теоріями маркетингу в кожному сегменті залишається тільки два основних гравця. І боротьба за це місце №2 настільки жорстка, що шансів у RIM дуже мало, так що я б тримав очі відкритими на випадок чогось цікавого.

І тут зіграє роль не тільки якість товару, а інерція споживачів та наявність коштів для того щоб зачекати поки продукт знайде свою аудиторію. Тей же iphone перші два роки ніхто особливо серйозно не сприймав.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Воскресенье, 16 Сентября 2012 г. 22:52 (ссылка)
Scruj, я вирішила дома рік побути, не шукати нову роботу, якщо дійсно ситуація буде гіршать і мене звільнять.
Я дітям зараз дуже потрібна, і нова компанія дуже навряд мені одразу дасть вільний графік+ нормальну відпустку+ нормальну зарплату+ хоч більш-менш цікаву роботу. Переходити мені варто тільки за цих чотирьох умов.
Ответить С цитатой В цитатник
Scruj   обратиться по имени Понедельник, 17 Сентября 2012 г. 14:13 (ссылка)
Ясно, це теж непоганий план!
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку