Ламбарджини_Диабло обратиться по имени
Пятница, 13 Мая 2011 г. 13:04 (ссылка)
Однозначно дуже класно , коли ти не один і в тебе є брат або сестра , напевно це робота батьків все зробити так , що діти не відчували брак уваги, і така проблема може виникнути при одній дитині. Зі свого досвіду - маю молодшого брата на 8 років, в дитинстві дуже сварились , бились , батьки однозначно йому приділяють більше уваги і турбуються про нього до сих пір, а я ж самостійно живу дуже давно - і от я всіх їх дуже люблю, образ ні на кого немає, навпаки , я і сама за брата переживаю і стараюсь допомогти чим можу, бо йому це потрібно і я рада , що він в мене є.