Танчік_із_Канади, опалення газове, так.
Ти що, зараз, коли роблять ремонт "під ключ", все бере на себе бригада, всі матеріали привозять, сміття вивозять і прибирають за собою.
Але ми не такі) Нє, ну справа в тому, що нам треба було терміново і у нас досить обмежені ресурси, тому у нас була не повноцінна бригада а троє робітників, які робили "от сіх до сіх". В оздоблення все ми робимо самі. Тобто вони нам стіни поштукатурили і підготували, а фарбували ми самі, шпалери також клеїмо самі.
З підлогою у нас затик, ми ще не знаємо, чи самим робити, чи наймати.
Ми взагалі ще навіть остаточно не вибрали підлогу)
Паркет не встигнемо і дорого (хоча у нас є половина дубового паркету), думаємо ламінат стелити.
А, котел в підвалі, точно.
Ну це теж краще, ніж як у нас, прямо на стіні в кухні)))
Зараз тут будуть так, щоб було окреме невеличке приміщення, "котєльная".
І підвали зараз кльові роблять, у нас взагалі немає підвалу, лише льох маленький (на пару мішків картоплі та консервацію).