-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Про будинок

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Lana_Kiev   обратиться по имени Среда, 30 Июня 2010 г. 23:22 (ссылка)
Здорово!!! Поздравляем! ))) Серьезный шаг! )
А сколько дом будет строиться? когда примерно планируется новоселье?
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 30 Июня 2010 г. 23:32 (ссылка)
Lana_Kiev, спасибо, да, я забыла написать о сроках в этом посте, посмотри на следующий, планируем въезд в начале декабря.
Ответить С цитатой В цитатник
Darling   обратиться по имени Среда, 30 Июня 2010 г. 23:57 (ссылка)
О, у нас з тобою схожі смаки)
Я якраз живу у старому будинку в старому районі і люблю ходити пішки Печерськом. З приводу ремонту старого будинку. Ооооо. Тут є така купа підводнів каменіва, шо ой-ой-ой.
Ми вже укріпили будинок, залили новий (!!!!!) фундамент в льосі (погрєб російською). Фундамент ще в опалубці стоїть, тиждень тому залили. Повністю (!!!!!!!!) замінили труби. Змінили систему опалення, нові батареї і новий опалювальний котел, викинули нафіг колонку (бо гаряча вода тепер від котла, від двоконтурний). Зробили нову проводку, новий лічильник, нові пробки етс.
Думали міняти сходи, але дуже досвідчений і шарящий столяр сказав нам не робити цього, бо мій прадідусь, виявляється, зробив сходи на шикарній дубовій тетіві (не знаю, як правильно її назвати, це така штука, в яку самі сходинки врізаються). Їй 60 років і вона навіть не рипить, простоїть ще років 100. Тобто тепер ми збираємось довго і нудно реставрувати сходинки.
Крім того, ми провели каналізацію на другий поверх. Там раніше була тільки ванна, тепер ванна і туалет. Мрія мого дитинства збулась, не треба вночі спускатись на перший поверх)))

але мінусів дуже багато. Наприклад, важко з площею, тобто будували собі ми б трошки просторішу кухню і т.д.
Ответить С цитатой В цитатник
Darling   обратиться по имени Среда, 30 Июня 2010 г. 23:59 (ссылка)
о, я бачу, у вас окреме приміщення для котла. оце якраз і мінус старого будинку: він у нас в кухні на стіні висить, зараз вже так ніхто не будує.
Ответить С цитатой В цитатник
Сказочка   обратиться по имени Четверг, 01 Июля 2010 г. 00:06 (ссылка)
Какая замечательная новость!! Поздравляю вас со своим ДОМОМ :) Очень красивым и большим! :)
ну а что до недочетов, то 100% угодить сложно, дома типовые, но тем не менее обыно проекты довольно продуманные. Вот увидишь, когда там будет отделка, ваша мебель, ты привыкнешь и уже не станешь замечать это все, а полюбишь этот дом со всеми его особенностями :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 01 Июля 2010 г. 00:16 (ссылка)
Darling, я взагалі читаю про твій ремонт і захоплююсь, ви такі молодці! я на таке не здатна. Тим більше в Україні ремонт ще тяжче організувати, самим матеріали потрібно привозити і т.д.
А про старі будинки, мені так старі райони подобаються!, із-за цього і хотілось . Але саме труднощі з ремонтом і налякали, чоловік про це багато читав, розпитував, рахував і мене лякав :), тим більше що вони вимагають не тільки коштів, а стільки часу і сил, і в Канаді серйозні ремонти до того ж вимагають спеціальних дозвілів від міста.
Але якось трошки заспокоїлась на рахунок району, бо район не такий і поганий ми вибрали, для дітей хороший і навіть милий.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 01 Июля 2010 г. 00:19 (ссылка)
Darling, тут навіть в старих будинках котли в підвалах ставили, або можливо потім переробляли, але я ще ніразу не бачила будинку з котлом не в окремому приміщенні, можливо такі вимоги техніки безпеки.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 01 Июля 2010 г. 00:20 (ссылка)
Darling, а у вас газове опалення?
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 01 Июля 2010 г. 00:34 (ссылка)
Сказочка, спасибо ! мне проект как раз нравится, сотни пересмотрела наверное :), этот оптимальный, вроде ничего особенного ( я вначале хотела может 3-4 пол-уровня, или окна полукругом, но когда начала смотреть на практичность, удобность, оставила этот вариант), тем более мы его немножко поменяли под себя, сейчас как раз кухню рисуем, ящички планируем, кое-что добавляем.
Мы даже посмотрели один очень похожий, построенный в соседнем городе, отделка не очень в нашем вкусе, но смотрится неплохо, действительно светло.
Ответить С цитатой В цитатник
Элеонора_Кацнельбоген   обратиться по имени Четверг, 01 Июля 2010 г. 01:17 (ссылка)
молодці!
Ответить С цитатой В цитатник
Darling   обратиться по имени Четверг, 01 Июля 2010 г. 01:28 (ссылка)
Танчік_із_Канади, опалення газове, так.

Ти що, зараз, коли роблять ремонт "під ключ", все бере на себе бригада, всі матеріали привозять, сміття вивозять і прибирають за собою.
Але ми не такі) Нє, ну справа в тому, що нам треба було терміново і у нас досить обмежені ресурси, тому у нас була не повноцінна бригада а троє робітників, які робили "от сіх до сіх". В оздоблення все ми робимо самі. Тобто вони нам стіни поштукатурили і підготували, а фарбували ми самі, шпалери також клеїмо самі.
З підлогою у нас затик, ми ще не знаємо, чи самим робити, чи наймати.
Ми взагалі ще навіть остаточно не вибрали підлогу)
Паркет не встигнемо і дорого (хоча у нас є половина дубового паркету), думаємо ламінат стелити.

А, котел в підвалі, точно.
Ну це теж краще, ніж як у нас, прямо на стіні в кухні)))
Зараз тут будуть так, щоб було окреме невеличке приміщення, "котєльная".
І підвали зараз кльові роблять, у нас взагалі немає підвалу, лише льох маленький (на пару мішків картоплі та консервацію).
Ответить С цитатой В цитатник
Darling   обратиться по имени Четверг, 01 Июля 2010 г. 01:59 (ссылка)
я така свиня, я ж не сказала найголовнішого!
Поздоровляю з БУДИНКОМ!!! Це дуже важливий і радісний момент, правда?
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 01 Июля 2010 г. 03:21 (ссылка)
Элеонора_Кацнельбоген, дякую! :)
Darling, дякую, дійсно крок серйозний і трошечки страшно :)
і я протормозила про ремонт. звичайно якщо є попит, то і є такі бригади, просто поки я жила в Україні їх мабуть було на той час менше, ну я взагалі питанням ремонту мало цікавилась, і більшість знайомих робили ремонт в великій мірі своїми силами чи для окремих робіт когось наймали.
я думала ви тільки красите і клеїти шпалери, в ви виявляється ше і штукатурите?! ну ви взагалі молодці! і як ви навчились? мали вже якийсь досвід? і підлогу мені здається тяжко класти.
Ответить С цитатой В цитатник
Nevergiveup   обратиться по имени Четверг, 01 Июля 2010 г. 11:01 (ссылка)
Танчік_із_Канади, ого, какое событие!!! Поздравляю!! Молодцы, что решились строить свое - свободнее. У нас тут тоже так можно, и такие дома не сильно дороже готовых современных. Вобщем, с почином и удачи!
Лорелея
Ответить С цитатой В цитатник
Stupindo   обратиться по имени Четверг, 01 Июля 2010 г. 12:31 (ссылка)
Бач, то навіть враження довго описати, а все те втілити, то дуба дати можна.
Правда, я не знаю яка специфіка цього всього в Канаді, але на Україні коли я робив ремонт то конкретно напарився. :)

В нас, до речі, також було багато різного в підході до ремонту... Я тоді прийшов до висновку, що краще розділити сфери і взагалі не сперечатись. Я відповідав за реалізацію і технології, а Наташка за дизайн, вибір кольорів і матеріалів. ;)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 01 Июля 2010 г. 16:18 (ссылка)
Stupindo, тут не все так складно, будівельник працює з одним постачальником кухонь, кількома постачальниками плито, дерева і т.д. Але при цьому вибір досить хороший, багато можна в інеті подивитись чи ще краще в їх дизайнерському центр і - там все в кучу зібрано, з тобою працює спеціаліст, ви все вибираєте , дивитесь чи поєднується і т.д. Це все вже входить в вартість будинку. Тобто потрібно тільки вибирати, а за реалізацію не хвилюватись.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 01 Июля 2010 г. 16:23 (ссылка)
Nevergiveup, спасибо! да, у нас в принципе простой проект, так что будет стоит только немножко дороже, чем готовый. Вот если заказать уникальный проект, с какими то необычными решениями, то может стоить очень дорого. Например, я вначале хотела бамбук вместо дуба\клена, посчитала и передумала :).
Ответить С цитатой В цитатник
Darling   обратиться по имени Пятница, 02 Июля 2010 г. 02:24 (ссылка)
Танчік_із_Канади, ні-ні, штукатурили робітники, ми на підготовлені стіни клеїли шпалери і фарбували. тобто, щпалери ми і досі клеїмо)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 02 Июля 2010 г. 18:48 (ссылка)
Исходное сообщение Darling
Танчік_із_Канади , ні-ні, штукатурили робітники, ми на підготовлені стіни клеїли шпалери і фарбували. тобто, щпалери ми і досі клеїмо)

Щось я не уважно читаю :) . Доречі тут ліниві канадці роблять как званий drywall ( дуже схоже на гібсокартон) і просто красять стіни, шпалери майже ніхто не використовує.
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку