З цього посту я думав, що папуаси останні, а виявляється є ще 50 країн після них... Більша частина африки щиве близько 40 років.
Ну і взагалі, який зміст нашого життя? Чим швидше воно пройде, тим краще :)
Scruj, виправляю, шоб було більш зрозуміло, просто про Африку- мені здавалось очевидним. Доречі тут дуже активно висвітлюють проблеми Африки і Канада надає їм багато допомоги.