Повітряні кульки це мабуть "доля" всіх батьків маленьких дітей. :) Наша ну страшне їх любить. Загалом іграшки не просить, але якщо продають кульки , то не може пройти байдужою. Правда не пускає як Даня, а навпаки страшне переживає щоб бува куди не полетіла.
netanya, ну качество может и не очень, я фоткала :). но зато с любовью :) Kytska, так, я теж помітила що чомусь діти дуже люблять таку просто забаву. А Даня ще не навчився речі цінити , чи навпаки вже дуже хитрий, знає що нову куплять :(. Марженка, не надолго :)