Понедельник, 01 Марта 2010 г. 18:59
+ в цитатник
Всю зиму ми чули про снігопади в Європі і Штатах, а у самих зі снігом був дефіцит, не можна сказати, що снігу не було зовсім, він був, і мороз був, але все якось в малий кількості, на хорошу снігову бабу не набиралось :).
І ось коли зима вже мала б закінчуватись, природа одумалась, все-таки ж Канада :) і на минулому тижні видала порцію гарного снігу. І на вихідних, при +3 цей сніг фактично сам по собі ліпився:
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-