Всім дуже дякую!
Сказочка, ты всегда так тепло пишешь, что мне тебя обнять хочется :)
Kytska, дякую. Я прикладу всіх зусиль щоб він ріс щасливим, а я то вже щаслива.
Stupindo, я думаю в не оточені справа, дітям головне -це увага і любов, наприклад кульки - це два долара і 20 хвилин часу всього :).
Элеонора_Кацнельбоген, я тільки вчусь бути мамою, і боюсь що вчитимусь ще довго, можливо все життя, але я стараюсь :).
Уже_осень, пока маленький, дает с себя делать все что угодно, только стричься не любит.
Darling, це навіть не його кімната, але синова частина величезної кімнати на самому нижньому поверху, family room як їх тут називають. Просто спальна в нього невеличка зовсім, і ми більшість часу всеодно внизу проводимо, так що більшість іграшок переїхали також вниз.
netanya, спасибо! :)
Vitador, це з такою зачіскою я його з нашого міні-дитсадка забрала. Дочка власниці садочка постаралась :). А про час- так, інколи навіть страшно, як швидко плине.