:)))
тапок намбер ту: Олімпійські ігри для того і придумані, щоб показати "витягнуті" речі на межі можливостей людського організму. А Evan хай зі своєю красотою їде на Євробачення виступати разом з Біланом, чи якесь інше ..-бачення з якимось інши ...-ланом
Мені цього разу взагалі Плющенко не сподобався. В порівнянні з тим як він раніше "парив" над ледом, зара більше нагадував важкого бомбардувальника. Може то вже вік?
Stupindo, під витягнутими я мала на увазі, "врятовані", що вони були трошки нечистими, то спина нерівно, но лишній рух руками, все щоб втриматись . І фігурне катання, особливо чоловіче, це звичайно атлетика, але крім атлетики, повинний бути артистизм і т.д. Це фігурне катання, а не фігурне стрибання :)