-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


З приводу Масляниці

Четверг, 11 Февраля 2010 г. 07:03 + в цитатник
Бананові млинчики

- 250 мл молока
- 1 яйце
- трошки ванільки
- солі грамульку
- десь 150 гр муки
- 2 ст.ложки цукру
- 1 банан
- 1ст. ложка олії ( або не додавати в тісто, а змазувати кожен раз сковороду)

Молоко змішати з цукром, додати сіль і ванільку.
Додати яйце і гарно розмішати\збити.
Поступово додати муку.
Додати олію.
Додати розімнятий банан.
( Взагалі в кожної господині свої хитрощі як змішувати, щоб мука гарно розійшлась , дехто додає все до муки , дехто збиває міксером, вибирайте свій варіант, змішуйте як звичайні млинчики)
Дати постояти 30 хвилин.
Жарити.
Їсти і насолоджуватись :)

P.S. коли готувати без цукру, а їсти з медом, то навіть краще.

Взяла рецепт звідси- http://serafima.home-forums.com/forum-f4/tema-t831.htm#62889
Рубрики:  Day by day

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку