Исходное сообщение SOLEU
Так, ну вітання (трошки пізно, правда :-) з вдалою поїздкою, і є питання
>>> З вражень- на дещо почала дивитись зовсім по іншому, >>> почала помічати дещо негативне на Україні, яку коли >>> жила там, сприймала за норму. Хоча звичайно в цілому >>> тільки закріпилась в думці що я надзвичайно сильно >>> >>> люблю її
А дуже-дуже цікаво, що саме ти помічала ? Тому що погляд з боку - він є більш точніший.... А ми тут, дійсно, на багато речей просто не звертаємо уваги....
Ну можеш навести приклад ? :-)
Ну не так і багато поганого, я не можу сказати що була розчарована чи щось таке ( дехто з наших хто пожив за кордоном, а потім відвідує батьківщину буває взагалі в шоці :)).
Ну деякі речі типу міського транспорту, по-перше дуже багато людей і всі не вічливі :(. Звичайно і рік тому я це знала але якось їздила з роботи -на роботу, не думаючи, що це втовлює і навіть настрій може понизити :(
Ще велика біда -це пробки і ну просто хами-водії, ми звичайно ще були в такий час, але здається з цим в Києві стало ще гірше.
Взагалі народ якийсь трохи невічливий і сумний, озлоблений прямо місцями :(. Але зате скільки гарних дівчат :).