-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Поїздка

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Jango   обратиться по имени Среда, 11 Января 2006 г. 07:22 (ссылка)
С возвращением =)))
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 11 Января 2006 г. 07:31 (ссылка)
Исходное сообщение Jango
С возвращением =)))

спасибки :)
Ответить С цитатой В цитатник
Аноним   обратиться по имени Среда, 11 Января 2006 г. 20:24 (ссылка)
Welcome back to Canada
Ответить С цитатой В цитатник
SOLEU   обратиться по имени Пятница, 13 Января 2006 г. 18:53 (ссылка)
Так, ну вітання (трошки пізно, правда :-) з вдалою поїздкою, і є питання

>>> З вражень- на дещо почала дивитись зовсім по іншому, >>> почала помічати дещо негативне на Україні, яку коли >>> жила там, сприймала за норму. Хоча звичайно в цілому >>> тільки закріпилась в думці що я надзвичайно сильно >>> >>> люблю її

А дуже-дуже цікаво, що саме ти помічала ? Тому що погляд з боку - він є більш точніший.... А ми тут, дійсно, на багато речей просто не звертаємо уваги....
Ну можеш навести приклад ? :-)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Воскресенье, 15 Января 2006 г. 05:11 (ссылка)
Исходное сообщение hapon
Welcome back to Canada

Дякую :).
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Воскресенье, 15 Января 2006 г. 05:22 (ссылка)
Исходное сообщение SOLEU
Так, ну вітання (трошки пізно, правда :-) з вдалою поїздкою, і є питання

>>> З вражень- на дещо почала дивитись зовсім по іншому, >>> почала помічати дещо негативне на Україні, яку коли >>> жила там, сприймала за норму. Хоча звичайно в цілому >>> тільки закріпилась в думці що я надзвичайно сильно >>> >>> люблю її

А дуже-дуже цікаво, що саме ти помічала ? Тому що погляд з боку - він є більш точніший.... А ми тут, дійсно, на багато речей просто не звертаємо уваги....
Ну можеш навести приклад ? :-)


Ну не так і багато поганого, я не можу сказати що була розчарована чи щось таке ( дехто з наших хто пожив за кордоном, а потім відвідує батьківщину буває взагалі в шоці :)).
Ну деякі речі типу міського транспорту, по-перше дуже багато людей і всі не вічливі :(. Звичайно і рік тому я це знала але якось їздила з роботи -на роботу, не думаючи, що це втовлює і навіть настрій може понизити :(
Ще велика біда -це пробки і ну просто хами-водії, ми звичайно ще були в такий час, але здається з цим в Києві стало ще гірше.
Взагалі народ якийсь трохи невічливий і сумний, озлоблений прямо місцями :(. Але зате скільки гарних дівчат :).
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку