Исходное сообщение LittleAnt
У мене теж таке росте, на вулиці перед хатою, має вже десь 2 метри. І я сьогодні навісила на неї гірлянди і легкі іграшки. Тепер завдяки тобі буду знати як та ялинка називається :).
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |