-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Наша ялиночка

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


LittleAnt   обратиться по имени Суббота, 24 Декабря 2005 г. 23:37 (ссылка)
У мене теж таке росте, на вулиці перед хатою, має вже десь 2 метри. І я сьогодні навісила на неї гірлянди і легкі іграшки. Тепер завдяки тобі буду знати як та ялинка називається :).
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 11 Января 2006 г. 07:12 (ссылка)
Исходное сообщение LittleAnt
У мене теж таке росте, на вулиці перед хатою, має вже десь 2 метри. І я сьогодні навісила на неї гірлянди і легкі іграшки. Тепер завдяки тобі буду знати як та ялинка називається :).

А морозу вона не боїться? бо наша саме квартирна.
Ответить С цитатой В цитатник
LittleAnt   обратиться по имени Вторник, 31 Января 2006 г. 11:17 (ссылка)
Наша ізначально теж була кімнатна, але як досягла критичних габаритів ми її висадили. Живе на вулиці вже років 7, не жаліється :) Тільки взимку стає бордового відтінку, а літку знов зелена. Ще у сусідів перед хатою росте огромний кактус. Раніше вони йому на зиму будували домик-теплицю, а в цьому році хазяїн змінився і домик не побудували. Переживаєм за кактус всією вулицею :). Як переживе зиму без домика - побачим у березні.
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку