[i]вибір деяких продуктів( мясного і молочного) значно програє Европі.
В Європі не був, не зняю як там з продуктами, а Україні дійсно програє по молочним продуктам. "А ты кефир местный пробовал?" Я ні... бо його тут нема.
І взагалі, на рахунок вибору продуктів, це чисто персональне враження. Тут недостатній вибір продуктів до яких звикла саме ти. Так, тут нема в супермаркетах сушки і пряників, але є брауніс і донатси.
Якщо якогось канадола в Україну закинути, то він би без донатсів там швидко засумував би.