Исходное сообщение les
а в Канаді газ почому?
В колонках играет: СКАЙ - Тебе це може вбити
тяжке запитання :).
В загальному Канада видобуває значно більше газу ніж споживає, за 2004 рік десь в два рази.
По скільки продає, не знаю :(, дивлячись на біржу і перехувавши в звичну для України одиницю виміру, виходить десь 285 ам. долара за тисячу кубометрів. Але може це обрахувано не правильно, бо тут вимірюють газ в одиницях енергії, не в обємі.
В скільки народу обходиться газ , сказати однозначно теж не можна. Встановненої ціни не має, ти можеш купляти в різних місцях ( навіть у брокера) і ціна змінюється залежно від ринкової. Держава має тільки встановлені ціни на використування транспорної мережі( труби :)).
Ми за газ не платимо, наша квартира опалюється електроенергією. Чиста електроенергія - 5 канадських центів за кіловат, але плюс транспортування , податки і т.д. - виходить десь 12 канадських ( 10 американських) центів за кіловат приблизно.