Исходное сообщение Любимая_Mykl
Мрія мого баьтка!!! Він як перестав працювати почав захоплюватись різними справами типу рибалки, виноробства, навіть куховарить (на щастя лише "чоловічі справи" типу м'яса та печеної картоплі),
то у нього теж непогано виходить, йому б сподобалось це робити десь поза оселею, віиходить такий собі клуб виноробів...
LI 5.09.15
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |