Посвещенно бывшей однокласснице
|
|
+ в цитатник
Сирожик обратиться по имени
Среда, 12 Октября 2005 г. 01:12 (ссылка)
В житті нема нічого справедливого. Навуідь не намагшайся його шукати. А смерть чекає на нас, зазвичай, у самих несподіваних місцях... Чи це нормальна смерть, коли людині пробиває голову бурулька, яка впала з кпиші 5-поверхівки?.. А таке теж буває...
Як на мене, людина йде, а життя продовжуться... Все одно, тут вже нічого не зміниш. Окрім як стрибнути з вікна, щоб скінчити і своє життя... Та чи заради цього ми тут?
Ответить С цитатой В цитатник