Днесь спасения нашего главизна и еже от века таинства явление...
|
|
Суббота, 07 Апреля 2007 г. 00:51
+ в цитатник
Да молчит всякая плоть человеча и да стоит со страхом и трепетом, и ничтоже земное в себе да помышляет: Царь бо царствующих, и Господь господствующих, приходит заклатися и датися в снедь верным. Предходят же Сему лики ангельскии со всяким началом и властию, многоочитии Херувими и шестокрылатии Серафими, лица закрывающе, и вопиюще песнь: Аллилуия, аллилуия, аллилуия.
Процитировано 1 раз
-
Запись понравилась
-
1
Процитировали
-
0
Сохранили
-