-Рубрики

 -Видео

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Хвиртка

 -Подписка по e-mail

 

 -Сообщества

Участник сообществ (Всего в списке: 1) _СвОиМи_РуКаМи_

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 04.05.2017
Записей:
Комментариев:
Написано: 18251


"Всі оці істо­рії про «відсутність наказу» вва­жаю недолугими виправдання­ми", - Андрій Парубій про анексію Криму

Понедельник, 02 Марта 2020 г. 03:57 + в цитатник

  01.03.2020, 16:10

1 березня Держдума Росії дозволила Володимирові Путіну ввести війська на територію українського півострова

"Всі оці істо­рії про «відсутність наказу» вва­жаю недолугими виправдання­ми", - Андрій Парубій про анексію Криму

Про перші дні анексії в ексклюзивному інтерв'ю для «Високого Замку» розповів тодішній секретар РНБО Андрій Парубій.Зокрема,він спростував чутки,які ширяться досі,про паралізованість київської влади,відсутність наказів для військових тримати оборону.

«Військо­ві доповідають: одна частина „впала“,друга,третя.Мовляв,перед російськими солдатами виходять жінки,діти,ми нічо­го не можемо вдіяти, — згадує Андрій Парубій. — Потім чу­ємо: захопили один з наших ко­раблів,зараз готується атака на наш корвет.В.о. президента Олександр Турчинов каже: але ж на корвет не полізуть бабу­сі і діти! Дзвонить прямо із кабі­нету голови Верховної Ради ко­мандирові корабля: „Даю наказ утримувати корабель від про­тивника будь-якими засобами! Зрозуміли наказ?Зрозуміли! Втримаєтеся?Втримаємося!“ Іде нарада, а я читаю новину: корвет такий-то не витримав атаки і змушений був припини­ти опір…»

«Можливо,на тому корве­ті і були українські патріоти.Не можу необережним словом зне­важити всіх людей,що служи­ли на ньому.Але випадок,про який розповідаю, відбувався на моїх очах, — розповідає Андрій Парубій. — На скарги командира, що цивільні хочуть лізти на ко­рабель,Верховний головноко­мандувач запитував: у вас є автомати?Є! У вас є патрони?Є! Відкривайте попереджувальний вогонь у повітря! Якщо не спра­цює — відкривайте вогонь по противникові.Тому всі оці істо­рії про „відсутність наказу“ вва­жаю недолугими виправдання­ми,маніпуляціями,якими дехто намагався посіяти ще більший дисбаланс у середині країни,яка трималася з останніх сил».

Повністю розмову журналістів «Високого Замку» з екссекретарем РНБО Андрієм Парубієм можна прочитати тут.

Картинки по запросу "лого високий замок"

Рубрики:  Политика/Крым
Метки:  

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку