
"Всі оці історії про «відсутність наказу» вважаю недолугими виправданнями", - Андрій Парубій про анексію Криму |
01.03.2020, 16:10

Про перші дні анексії в ексклюзивному інтерв'ю для «Високого Замку» розповів тодішній секретар РНБО Андрій Парубій.Зокрема,він спростував чутки,які ширяться досі,про паралізованість київської влади,відсутність наказів для військових тримати оборону.
«Військові доповідають: одна частина „впала“,друга,третя.Мовляв,перед російськими солдатами виходять жінки,діти,ми нічого не можемо вдіяти, — згадує Андрій Парубій. — Потім чуємо: захопили один з наших кораблів,зараз готується атака на наш корвет.В.о. президента Олександр Турчинов каже: але ж на корвет не полізуть бабусі і діти! Дзвонить прямо із кабінету голови Верховної Ради командирові корабля: „Даю наказ утримувати корабель від противника будь-якими засобами! Зрозуміли наказ?Зрозуміли! Втримаєтеся?Втримаємося!“ Іде нарада, а я читаю новину: корвет такий-то не витримав атаки і змушений був припинити опір…»
«Можливо,на тому корветі і були українські патріоти.Не можу необережним словом зневажити всіх людей,що служили на ньому.Але випадок,про який розповідаю, відбувався на моїх очах, — розповідає Андрій Парубій. — На скарги командира, що цивільні хочуть лізти на корабель,Верховний головнокомандувач запитував: у вас є автомати?Є! У вас є патрони?Є! Відкривайте попереджувальний вогонь у повітря! Якщо не спрацює — відкривайте вогонь по противникові.Тому всі оці історії про „відсутність наказу“ вважаю недолугими виправданнями,маніпуляціями,якими дехто намагався посіяти ще більший дисбаланс у середині країни,яка трималася з останніх сил».
Повністю розмову журналістів «Високого Замку» з екссекретарем РНБО Андрієм Парубієм можна прочитати тут.
| Рубрики: | Политика/Крым |
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |