
Віталій Портников: Путіна тягне на місце злочину |
07:33, 25.12.2019

Російський президент Володимир Путін не відмовив собі в задоволенні проїхати Кримським мостом у рейковому автобусі,таким чином вчергове нагадавши співвітчизникам і світу,що з 2014 року "сакральним сенсом" його царювання стала анексія Криму та доказ,що окупований півострів прекрасно може існувати без будь-якого зв'язку з материковою частиною України.Путін так наполегливо перетворює Крим з півострова на острів,що складається враження: він хоче обдурити не тільки міжнародне право,не тільки історію,а й навіть географію,природу.І,думаю,в цьому сенсі нагадує стародавнього перського монарха,який накинувся з різками на непокірне море.
Бо які б інфраструктурні проєкти не реалізовувалися у Криму,географію вони не скасують.Так,Кримський міст побудований і,ймовірно,якийсь час простоїть,проте з Центральної Росії – чи поїздом,чи автівкою – до Криму все одно швидше і простіше добиратися через Україну,а не через Росію.І географічно,і історично Кримський півострів завжди був продовженням українських земель,що з ним межують.І Путін,до речі,сам собі суперечить,коли,з одного боку,стверджує,що ці землі ніколи не були українськими,а з іншого – відрізає півострів від сусіднього,пов'язаного з ним Перекопом регіону – щоб зв'язати мостом із Кубанню.
Президент Росії Володимир Путін їде на рейковому автобусі через міст до окупованого українського Криму,23 грудня 2019 року.
Можна вкладати кошти в інфраструктурні зміни в аеропорту Сімферополя – але ось тільки анексія Криму викреслила цей аеропорт зі списку міжнародних,перетворила в повітряну гавань із невизначеним статусом.Криму потрібен був сучасний аеропорт для того,щоб приймати туристів із усього світу,а не для того,щоб рапортувати про новий рейс з якогось провінційного російського аеропорту як про величезне досягнення.
І так – у всьому.Можна ремонтувати дороги – але тільки для російських автівок і російських вантажів.Можна будувати порти – але тільки для російських кораблів. "Потьомкінське село" розміром із півострів.Не можна сказати,що сам Путін цього не розуміє.Якби не розумів – обов'язково згадав би про Крим на своїй підсумковій пресконференції,яка завжди стає переліком найважливіших пропагандистських тез, запропонованих росіянам.
Тому він і не зміг відмовити собі в задоволенні сісти в поїзд.
| Рубрики: | Политика/Крым |
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |