Вірш:"Вишневу кров ви п'єте України"
|
|
+ в цитатник
Аноним обратиться по имени
Понедельник, 14 Июля 2014 г. 02:57 (ссылка)
Які гарні вірші ви раніше писали, про любов і весну, про вічні істини. Я любив заходити на вашу сторінку. А зараз таку муть викладаєте. Мало того, що ви нічого не розумієте в політиці, так ви ще це нерозуміння намагаєтеся возвеличити. Цю брехню своєму народу, наділити в віршовану форму. Невже ви досі не розумієте, що немає героїв майдану, є тільки ошукані люди, які заплатили своїми життями, за те, щоб нові олігархи зійшли на трон. Вони не герої, а дурні. А ось матерів їх шкода.
Ответить С цитатой В цитатник | Не показывать комментарий