да, ты обращаешся к людям с открытой душей, любя их... ты обращаешся к ним искренне, открыто.... они же не умеют быть взаимными...
Сегодняшнее общество - общество бездушних эгоистов, гопников и простой бездушной мрази... и спасет общество только нейтронная бомба...
В колонках играет: N.R.M. - Маё пакаленьне
Лэйф, аптымістычней! Ўсё-ткі ё пэўная кропка на бясконцай лініі жыцьця, дзе павінна быць добра й ёсьць добра. Можа, і не адна кропка.
Ірвін, ты знойдзеш. Шукаюць ўсе. Шукаюць рознае. Шукаюць сэнс: адны - зыходзяць у нябыт, другія - становяцца мудрымі. Твая мэта, мабыць, каханне. Шукай. І тады знойдзеш. Удачы й шанцаваньня! Твае сябры з табой.