Коли б тобі бажав я сліз, і муки...
|
|
Пятница, 10 Декабря 2010 г. 23:38
+ в цитатник
Коли б тобі бажав я сліз і муки,
І кари найстрашнішої бажав,
Я б не викручував твої тендітні руки
І в хмурім підземеллі не держав.
Ні, я б не став тебе вогнем палити,
З тобою б розквитався без жалю:
Я б побажав тобі когось отак любити,
Як я тебе люблю.
В. А. Симоненко
Метки:
любоff
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-