-неизвестно

 -Я - фотограф

Ukraine_ethnic_1897

Ukraine_ethnic_1897
1 фотографий

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в слава_бондар

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 27.11.2009
Записей:
Комментариев:
Написано: 5875




иду

українська свадьба

Понедельник, 24 Января 2011 г. 09:37 + в цитатник



читаємо книгу Рената Польового КУБАНСЬКА УКРАЇНА

Воскресенье, 23 Января 2011 г. 23:18 + в цитатник
Проголошення Кубанської Народної Республіки

28 січня 1918 р. Кубанська законодавча рада у складі 46 козаків, 46 іногородніх та 8 горців на чолі з Миколою Рябоволом проголосила Кубанську Народну Республіку – як суб’єкт майбутньої Російської федеративної республіки.
Оскільки в Росії в цей час панували більшовики, неприйнятні для Кубані, було вирішено відділитись від Росії. І 16 лютого 1918 р. Законодавча рада проголосила вже самостійну Кубанську Народну Республіку, не пов’язану жодними державними нитками з колишньою метрополією.
Через декілька днів на приватній нараді членів Законодавчої ради було ухвалено рішення про прилучення Кубані на федеративних підставах до України, яка на той час вже проголосила свою незалежність.

http://barvinok.ucoz.net/publ/istorija/kubanska_narodna_respublika/4-1-0-182

Санскрит у контексті історії української мови

Воскресенье, 23 Января 2011 г. 19:57 + в цитатник
Это цитата сообщения Zara_yara [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Санскрит у контексті історії української мови

 (398x352, 55Kb)

У 50-і роки XX століття болгарський мовознавець В. Георгієв звузив круг прабатьківщини аріїв до пониззя Дніпра. Це знайшло підтвердження в серії статей російського мовознавця О. Н. Трубачова «Іпdоагіса в Північному причорномор'ї» (1975-1981), які в 1999р. були опубліковані окремою книгою.

 Артур Кемп у книзі «Біла раса: марш титанів», Дж.Гінкс та Л.Вуллі у книзі «Історія створення культури і проявлення науки», Ґеорг Біббі у книзі «Чотири тисячі років тому» подають карти розселення білої раси (оріїв/аріїв): з Наддніпрянщини по всій Євразії.

 «Веди – найстародавніший пам’ятник людського ума, яким розпоряджається людство... Оріяни принесли з собою визначені поняття та вірування, які вони продовжували розвивати в Індії. У Ведах обожнюється чарівна природа Оріяни-Скитії-Руси-України»(С.Радгакрішнан, президент Індії, історик).

 «У Ведах немає згадки про банани, оливки, пальми, пустелі, мавп, верблюдів, жирафів, а є згадки про ос, лососів, рисей, оленів, ведмедів, вовків, бджіл. Тобто, про  весь той світ, що належить просторові на захід від Уралу і на північ від Чорного моря» (Креґем Кларк, Стюарт Піґґот, англійські дослідники Вед).

 «Оріянська група походить із широких просторів Дунаю, Дніпра та Дону» (Джавахарнал Неру, прем’єр-міністр Індії).

 «Учені тепер вважають Україну найбільш правдоподібною батьківщиною індо-європейців» (Герберт Дж. Мюллер, історик. Цитата з книги «Воля у стародавньому світі»).

 «Арії вийшли з території України» (Джан Бовле, історик. Цитата з книги «Людина у віках»).

Читать далее...

КІДАЛАВА,ЯК КРЕДО

Воскресенье, 23 Января 2011 г. 16:56 + в цитатник
Януковича кинув своїх мерзликів-мітингувальників


Вчора ввечері під офісом Партії регіонів у Києві на вулиці Липській зібралося близько 150 людей, які вимагали оплатити їм участь у мітингу.

Люди заявляли, що вони брали участь у заходах на Майдані Незалежності та біля палацу «Україна» з 9:00 до 18:00, за що організатори обіцяли їм 120–140 гривень.

За їхніми словами, з частиною мітингувальників розрахувалися, а з частиною ні.

Пізніше охорона штабу Партії регіонів підтвердила, що представник людей, які зібралися під офісом, зайшов у будівлю.

Згодом стало відомо, що з людьми почали розраховуватися.

Це відбувалося у кафе «Чайкофф» на проспекті Перемоги біля універмагу «Україна» в Києві.

Як відомо, у палаці «Україна» відбулося «урочисте» збіговисько «з нагоди Дня Соборності» (що бандюки розуміють під соборністю, невідомо), у якому брав участь пРезидент Янукович та інші високопосадовці. На Майдані Незалежності відбувся «святковий» концерт, організований КМДА(ось тут можна подивитися фото з проплаченого «свята» від банди «ПР»).

http://bratstvo.info/bratstvo-text-22580.html

Світовий Конґрес Українців проти міністерства закордонних справ України

Воскресенье, 23 Января 2011 г. 16:52 + в цитатник
22.01.2011 | sindikat777
Світовий Конґрес Українців проти міністерства закордонних справ України


Цього тижня засоби масової інформації подали заяви Міністерства закордонних справ України (МЗС) про те, що МЗС працює над тим, щоб допомогти українській громаді в Росії створити нову українську громадську організацію та що українські дипломати, згідно з відданим наприкінці минулого року дорученням Міністра закордонних справ України, опрацьовують це питання. Також було зазначено, що українська сторона вже отримала запевнення російської влади всіляко сприяти цій роботі.

Світовий Конґрес Українців (СКУ) глибоко стурбований цими діями МЗС, які ведуться саме в той час, коли дві провідні українські організації в Росії, Федеральна національно-культурна автономія українців Росії та Об’єднання українців Росії, перебувають під тиском російських владних структур та готуються до відстоювання перед Верховним Судом Росії права на продовження своєї діяльності.

“Світовий Конґрес Українців вважає неймовірним з боку української сторони обговорювати питання про створення нової української громадської організації з владними структурами Росії, які проводять цілеспрямовану діяльність, щоб ліквідувати вже існуючі в Росії українські організації. Світовий Конґрес Українців також закликає українські владні структури негайно вислати своїх спостерігачів на остаточне слухання справи щодо ліквідації Федеральної національно-культурної автономії українців Росії, яке буде вестись Касаційною колегією Верховного Суду Росії 27 січня 2011 р.,” – заявив президент СКУ Евген Чолій.

20 січня 2011 р. СКУ надіслав звернення із закликом стати в охороні прав української національної меншини в Росії до Президента Віктора Януковича, до уповноваженої Верховної Ради з прав людини Ніни Карпачової та до посла України в Росії Володимира Єльченка.

Світовий Конґрес Українців
145 Evans Ave., #207
Toronto, ON
M8Z 5X8 Canada
Tel. (416) 323-3020
Fax (416) 323-3250
e-mail: congress@look.ca
website: http://www.ukrainianworldcongress.org

Є ДУМКА,ЩО УКРАЇНЦІВ НЕМА

Суббота, 22 Января 2011 г. 22:03 + в цитатник
Українці повірили в казку Грушевського, що вони -
народ, і почалися проблеми. Якщо влада України хоче хороших відносин з
Росіїю, то повинна міф про народ зруйнувати, -заявили в Росії.
Проблема українців в
тому, що двадцять років тому їм була нав'язана "концепція
Грушевського": "помилкова, заснована не на історії, не на фактах, а на
міфах про існування якогось окремого українського народу зі своєї
державністю". Про це заявив російський історик Олександр Колпакіді.

На думку Колпакіді, автора книг "Внешняя разведка России", "Империя
ГРУ", "КГБ. Спецоперации советской разведки", якщо Партія регіонів
дійсно хоче змінити свої відносини з Росією, вона має змінити саму
концепцію історії України.

Колпакіді схвалив дегероїзацію Степана Бандери,
проте заявив, що цього мало, бо проблема не в цьому. На його думку,
більшість населення України ніколи не вважала Бандеру героєм.

"Можливо, якийсь час його вважає таким певна частина Західної
України, але більшість населення його ніколи не сприймала. Навіть ті,
хто захоплювалися діяльністю бойовиків УПА і тим же Романом Шухевичем,
завжди з презирством ставилися до Бандери. Він продажний, дрібний,
верескливий політикан, тупий, без всяких талантів: писав погано,
виступав погано, поганий конспіратор, ніколи особисто не брав участі у
терактах. Шухевич теж не відрізнявся великим розумом, але він хоча б був
мужній, бойовик, бандит, який дійсно погубив масу народу, багато років
проходив підготовку в німецьких розвідувальних школах, одним словом -
був великий негідник. Це розуміють і говорять навіть самі українські
націоналісти ", - заявив російський історик.

Як зазначив Колпакіді, скасування указу - це правильний крок, але це
дрібниця. "Справа не в Бандері, справа в самій концепції. Треба поміняти
її, при цьому російська сторона не повинна вимагати заміни одних міфів
новими. Треба просто відновити історичну справедливість. Будь-який
історик скаже, що Грушевський - казкар. Але його концепція була
сприйнята не тільки на Україні, а й іншими колишніми республіками СРСР,
які таким чином створюють легітимацію власної влади. Мало того, ця
легітимація може будуватися тільки на основі русофобії ", - вважає
історик.

http://tsn.ua/ukrayina/u-rosiyi-zayavili-scho-ukra...vo-vvazhayut-sebe-narodom.html

КОНТОРА ВЕРБУЕТ УКРАИНСКИХ ТРОЛЛЕЙ

Суббота, 22 Января 2011 г. 20:25 + в цитатник
Война не шуточная, видать. В бытность еще относительной молодости я волонтерствовал в ряде организаций так или иначе поддерживающих русскую общину в Украине или же занимающихся популяризацией русской культуры.

Видимо, тогда и попал на карандаш к различного рода функционерам от этих структур. Проверяя электронную почту обнаружил письмо от этих "товарищей", где предлагалось поучаствовать в проекте "Русский дом" и даже предусматривалось недурственное финансовое вознаграждение.

Я связался с представителем - и вот что с этого получилось . Во-первых, мне сообщили .что пора менять отношение к России и возможному союзу двух братских народов на просторах интернета. Поинтересовались — являюсь ли активным пользователем Сети и посещаю ли форумы. На что я ответил утвердительно. Тогда мне пояснили суть вопроса. А он оказался прост — я выбираю на свой вкус 1-2 форума, где активность высока, плюс мне рекомендуют еще один — где мне необходимо развивать положительный имидж Российской Федерации, их лидеров, процессов интеграции, показывать пагубность "западного" вектора развития для Украины, особенно внимание уделялось развенчиванию образа Бандеры, Шухевича и т. д. Я должен создавать темы типа - СССР-2, У Бандери остаточно відібрали Героя, В Украине назревает революция, Сталин как личность в истории, Никитка Михалков говорит об объединении России и Украины. и т.д.

Мне будет предоставлен методический материал, приблизительные "болванки" текстов. Одно из условий — IP-адрес должен быть только украинский. Оплата фиксированная,через веб-мани, и премии,если темы будут переходить на другие форумы. Вот такая вот война. После этого я прошелся по большинству украинских форумов и понял, что таких предложений было сделано десятки, а то и сотни — и они приняты. Война из сети началась. Боже храни Украину!

http://reporter.delfi.ua/news/reporter/rossiyane-p...u-cherez-internet.d?id=1386385



Процитировано 2 раз
Понравилось: 1 пользователю

Відважний Вадім Каліснічєнка обвинувачує Ївропу в карупциі

Пятница, 21 Января 2011 г. 13:28 + в цитатник
Предоставление политического убежища Богдану Данилишину свидетельствует о коррумпированных связях правительства Юлии Тимошенко и европейских чиновников

Об этом заявил народный депутат от Партии регионов Вадим Колесниченко.

Как сообщает Украинская правда, депутат выразил удивление по поводу предоставления политического убежища человеку, «который никогда никуда не избирался, не делал политических заявлений».

«Если такое произошло, то возникает совершенно закономерный вопрос, что делали представители БЮТ в последние две недели в Совете Европы?» - отметил регионал.

«Если такое решение было принято и господину Данилишину предоставили политическое убежище - это означает, что коррупционная цепочка действий правительства Тимошенко раскинула свои руки и на Европу. А значит таким решением пытаются европейских коррупционеров избавить от ответственности», - заявил Колесниченко.

Напомним, вчера Министерство внутренних дел Чехии приняло решение о предоставлении Данилишину, которого украинские правоохранители обвиняют в злоупотреблении властью, политического убежища в Чехии.

Сегодня Данилишин был освобожден из чешской тюрьмы.

14.01.11 | 15:49 http://www.focus.ua/politics/165368#comments&p=2&c=comments

ЯПОНЬСЬКИЙ ВОЯЖ ЯНУКОВИЧА АБО ДУЖЕ НЕ ВВІЧЛИВА ПОВЕДІНКА ЯПОНЬСЬКИХ ЖЕЛЄЗНОДОРОЖНІКОВ

Пятница, 21 Января 2011 г. 12:27 + в цитатник
Президент Украины Виктор Янукович во время визита в Японию ехал из Токио в Киото в отдельном вагоне поезда, в котором для делегации президента выкупили все места

Как пишет газета «Сегодня», стоимость проезда для одного пассажира в первом классе - 18 160 иен (1732 гривни). Всего мест в вагоне первого класса около 60, то есть проезд обошелся в 103 920 гривни.

Как рассказали украинские журналисты, входившие в президентский пул, делегации не удалось договориться с японскими властями о том, чтобы через вагон, в котором ехал президент, не ходили другие пассажиры. Двери по обе стороны вагона охрана Януковича блокировала на свой страх и риск.

08:36 http://www.focus.ua/politics/166365

ДЕПУТАТ ШКІЛЬ ВИМАГАЄ ЗАСЛУХАТИ МІНІСТРА МЗС

Пятница, 21 Января 2011 г. 12:18 + в цитатник
Народный депутат от БЮТ Андрей Шкиль требует заслушать в Верховной Раде отчет министра иностранных дел Украины Константина Грищенко о преследовании властями украинских организаций в России

В частности, Грищенко должен отчитаться о преследовании Библиотеки украинской литературы в Москве, Объединения украинцев России и ликвидации Федеральной национально-культурной автономии украинцев России

Как сообщает официальный сайт Верховной Рады Украины, соответствующий проект постановления по инициативе Шкиля зарегистрирован в парламенте.

Напомним, 8 декабря 2010 года Московская прокуратура возбудила уголовное дело по факту распространения на территории библиотеки литературы, содержащей признаки национальной ненависти. В библиотеке произведены три обыска, изъяты книги, директору библиотеки сотрудник московской милиции нанес травмы.

Также, 24 ноября, Верховный суд России принял решение ликвидировать общественную организацию Федеральная национально-культурная автономия украинцев России. По словам главы МИД России Сергея Лаврова, эта организация была закрыта за ведение политической деятельности.

Кроме того, недавно главный редактор информационного портала Объединения украинцев России (ОУР) Виктор Гиржов заявил, что Министерство юстиции РФ на 31 января 2011 года запланировало процедуру закрытия Объединения украинцев России «по той же схеме, как перед тем закрывали Федеральную национально-культурную автономию России.

07:22 http://www.focus.ua/politics/166353

ПОЛИТПРОСВЕТ: КОГО НА РУСИ ТРОГАТЬ НЕЛЬЗЯ

Пятница, 21 Января 2011 г. 10:05 + в цитатник
Это цитата сообщения Александр_Федянин [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

ПОЛИТПРОСВЕТ: КОГО НА РУСИ ТРОГАТЬ НЕЛЬЗЯ

Решил размещать познавательную инфографику. О наших властях, политиках, чиновниках и о нас, грешных, простолюдинах.

 

 (699x494, 280Kb)

ХЕТТИ І УКРАЇНЦІ

Пятница, 21 Января 2011 г. 10:02 + в цитатник
Появилась новая теория происхождения украинцев
00:04

Analitika.at.ua. Ученые выдвинули теорию о родстве украинцев с древним малоазийским народом хеттов.



После двухлетней экспедиции "Запасной путь из варяг в греки или тайные дороги запорожских казаков" историки утверждают, что наша нация имеет много общего с хеттами - индоевропейский народ бронзового века, обитавший в Малой Азии, где создал Хеттское царство. Об этом рассказал консультант по вопросам истории украинского культурного центра Александр Писаревский.



"Мы выдвинули теорию о том, что традиции хеттского населения имеют много общего с украинскими. Например, подземные города, которые мы нашли во время экспедиции, и те, которые строили в Батурине, в Полтаве", - отметил исследователь.



По его словам, то же самое делали и хетты, которые во II—III тыс. до нашей эры выселялись в Турцию как раз из поприщ Приднепровья.



Писаревский отметил, что и символика, и графика народов совпадает на 80%.



Однако, ученые отмечают, что это пока только теория. В 2011 году планируется провести экспедицию по запорожским зимовникам и по маршрутам Нестора Махно. По словам главы правления Днепропетровской организации краеведческого общества "Риднокрай" Бориса Ковтонюка, они хотят изучить казацкие подземные города, в которых местное население пережидало набеги кочевников.

АЯВА ПРАВЛІННЯ ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНЦІВ РОСІЇ ТА ПРАВЛІННЯ ФЕДЕРАЛЬНОЇ НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЇ АВТОНОМІЇ УКРАЇНЦІВ РОСІЇ

Пятница, 21 Января 2011 г. 09:28 + в цитатник
Это цитата сообщения НЕ_БЛОГЕР [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

ЗАЯВА ПРАВЛІННЯ ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНЦІВ РОСІЇ ТА ПРАВЛІННЯ ФЕДЕРАЛЬНОЇ НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЇ АВТОНОМІЇ УКРАЇНЦІВ РОСІЇ

http://www.ukrros.info/aktual/news_detail.php?ID=3006

Правління Об'єднання українців Росії та Федеральної національно-культурної автономії українців Росії змушені констатувати, що останнім часом вкрай ускладнилась ситуація навколо українських громадських інституцій в Російській Федерації.

Показником цього є прийняте Верховним судом рішення про ліквідацію Федеральної національно-культурної автономії українців Росії - однієї з двох загальноросійських українських організацій, юридичне переслідування другої такої організації - Об'єднання українців Росії та події у Бібліотеці української літератури в Москві.

Причому, як випливає зі слів міністра закордонних справ Російської Федерації С.Лаврова, органи державної влади взяли курс на зачистку організованого українського руху в країні, підміну його знову створеними псевдоукраїнськими організаціями. З інтерв'ю міністра можна нарешті дізнатися про справжню причину ліквідації ФНКА УР - її нібито "політичну" діяльність (тепер бажаним було б зрозуміти, що саме міністр вважає такою діяльністю). До цього Міністерство юстиції РФ намагалося представити справу як порушення організацією формальних юридичних правил.

У цьому зв'язку вельми дивною виглядає оприлюднена інформагенцією УНІАН 16 січня ц.р. заява представника Міністерства закордонних справ України О.Волошина про те, що "МЗС України вже працює над тим, щоб допомогти українській громаді в Росії створити нову всеросійську впливову й ефективну громадську організацію, яка б захищала культурно-освітні та інші права етнічних українців, які є громадянами РФ. Українські дипломати в Росії в тісній взаємодії з громадськими активістами, які представляють українську діаспору, опрацьовують це питання. Недоліком ліквідованої раніше Федеральної національно-культурної автономії українців Росії був низький рівень активності (?!) більшості її учасників".

Правління ОУР та ФНКА УР уповноважені заявити, що в Росії вже понад 19 років працюють федеральні українські організації, які об'єднують понад 90 місцевих осередків з усієї Росії та захищають права українців. Крім того, рішення про ліквідацію ФНКАУР не набуло законної сили і в цей час оскаржується у встановленому законодавством РФ порядку. У численних привітаннях, у тому числі МЗС України, неодноразово відзначалась велика робота, що її проводять ОУР та ФНКА УР саме в царині вирішення питань національно-культурного розвитку українців Росії. Ніяких консультацій з представниками наших організацій ніхто не проводив, а втручання працівників МЗС України в організаційне життя українців - громадян Російської Федерації в такій формі є вкрай недоцільним і може призвести до небажаних наслідків. Очевидно, що подібна заява могла з'явитися лише в силу повної некомпетентності зазначеного працівника МЗС України.

Події у Бібліотеці української літератури в Москві насправді не мають ніякого відношення ні до української книги, ні до бібліотечної справи, ні до культури в цілому, а можуть бути зрозумілими тільки з огляду на зовнішньо- і внутрішньополітичну ситуацію в Росії, характер її відносин з Україною, а також можливе намагання ліквідувати бібліотеку як українську. Для української громади в Росії вилучення літератури, читацьких формулярів, електронного каталога, сервера бібліотеки, що не лише паралізувало діяльність даної установи, але й позбавило всіх прихильників українського слова права на задоволення їхніх культурно-просвітницьких потреб, є свідченням порушення прав українців у Росії.

У той же час не може мати ніякого виправдання психологічний і, що дуже прикро, фізичний тиск з боку представників правоохоронних органів і залякування керівництва бібліотеки, яке намагається просто виконувати свої обов'язки.

ОУР та ФНКА УР звертаються до органів влади Російської Федерації з вимогою припинити тиск на українські організації Росії та нормалізувати ситуацію навколо Бібліотеки української літератури в Москві - державної установи, яка покликана розвивати любов до читання, до української книги та української культури загалом.

Звертаємося також до Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Міністерства закордонних справ України, Світового Конґресу Українців, Української Всесвітньої Координаційної Ради, світової та української громадськості з проханням допомогти українській громаді Росії у відстоюванні своїх прав та свобод.

Пропонуємо також обговорити зазначені події на черговому засіданні Підкомітету з питань гуманітарного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії.

Правління Об’єднання українців Росії

Правління Федеральної національно-культурної автономії українців Росії

м. Москва, 19 січня 2011 р.

Повернення тенденцій кінця радянської імперії

Пятница, 21 Января 2011 г. 09:12 + в цитатник
Это цитата сообщения simply_the_grey [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Повернення тенденцій кінця радянської імперії

Російськомовні патріоти України шанують Бандеру, прагнуть у НАТО, навчають дітей українській мові й навіть думати не хочуть про союз із Росією


Постулат багатьох вітчизняних націоналістів твердить: українець — не змія, роздвоєного язика мати не може. Отож говорити мусить рідною мовою. Але хочемо ми того чи ні, а реальність у нашій державі склалася інша: українці ще й які язикаті! І в багатьох на язиці переважає не українська, а російська мова.

Але даремно вигадливий північний сусід потирає руки і зараховує до своїх «адептів» усіх російськомовних українців. Росіян шокує наш новий феномен — російськомовні українські «буржуазні» націоналісти. Вони вважають Бандеру Героєм, хочуть до Європи й НАТО, а не в Росію, воліють дивитися в кінотеатрах фільми з українським дубляжем і категорично проти російської як державної.

 

«I’m from Ukraine!»
На нашому курсі в університеті Женя Продаєва знала українську та історію України чи не найкраще серед студентів. Усе б нічого, але родом Євгенія з Маріуполя і завжди говорила лише російською — про європейські перспективи України та недолугу політику Росії щодо України. Таких, як Женя, у нас — мільйони: вони прогресивні, освічені, не ведуться на дешеву пропаганду й чітко знають: вони — українці. «Хто такі російськомовні українські націоналісти? Росіянам не зрозуміти цього феномену! — пише у своєму блозі Сергій із Дніпропетровська, — це люди, які часто все життя говорять російською, але вважають себе українцями, а Україну — своєю Батьківщиною. Ми спокійно переходимо з однієї мови на іншу, у нас є друзі в усіх регіонах України. За кордоном на питання «Are you from Russia?» вiдповiдаємо «No! I’m from Ukraine.» А після перегляду фільму довго намагаємося згадати, якою мовою він ішов. На клавіатурі в нас стоїть три розкладки: Ї, Ы, S. І ми з радістю дивимося на те, що наші діти ходять в українські дитсадочки, школи...»

Для соціологів та психологів російськомовні «бандерівці»–білінгвісти із «західняцькими» орієнтирами — цікавий предмет для дослідження. Фахівці появу цих людей пояснюють так: мова сьогодні вже не є вирішальним чинником національної ідентичності, для людей постають важливішими спільні цінності й погляди. «Зародки цього явища у нас можна було спостерігати ще на початку 90–х, — каже Олег Покальчук, соціальний психолог. — Тоді серед російськомовних українців було модно сповідувати проукраїнські ідеї. Із часом через політичну кон’юктуру ця мода втратилася. Але тепер підросло нове покоління, яке не мислить лише категоріями мовних пріоритетів. Відбувається феномен, який переживали інші країни. Наприклад, Велика Британія породила не лише американський, а й індійський англомовний націоналізм. Франкофонні алжирці зробили свій внесок у незалежність країни. Іспаномовна — фактично вся Латинська Америка. Тому екзотичного в цьому явищі нічого немає. Для нас воно є позитивним хоча б тому, що органічне й унеможливлює політичні маніпуляції на мовному питанні».

«Бєй–бєй маскалєй!»
Свій «регіональний» патріотизм зрусифіковані українці, до речі, демонстрували ще за радянських часів — особливо яскраво це виявлялося у футболі. Традиційне протистояння київського «Динамо» та московського «Спартака» виростило ціле покоління футбольних патріотів, а російськомовні кричалки «Бєй–бєй маскалєй!» москвичі особливо образливо сприймають і зараз.

«Із пісні слів не викинеш, — посміюється Андрій, один із «рупорів» фан–клубу «Динамо–Київ». — До сліпої ненависті щодо росіян, звісно, у нас не доходить (незважаючи на образливі «кричалки», можливі бійки після матчів). Але так склалося історично, що поняття українського патріотизму було завжди складовою ідеології у наших футбольних фанатів. Узагалі футбольний фанатизм — це одна з небагатьох об’єднуючих субкультур: на наших трибунах разом уболівають і радикально праві націоналісти, і більш помірковані російськомовні фанати. А щодо мови... Усе просто: у мене, наприклад, мама — росіянка, батько українець. Я тут народився, люблю Україну, поважаю її історію. Але все життя розмовляю російською. Мої друзі російськомовні, але я б хотів, щоб мої діти говорили українською. Бо це моя земля, моя батьківщина».

Патріотизм у цифрах
Прикметно, що подібну думку поділяє більшість російськомовних українців — про це свідчать соціологічні опитування. Останні дослідження Центру Разумкова з цього приводу свідчать, що близько 37 % українців у повсякденному житті використовують саме російську мову. І при цьому 86% із них сприймають Україну як свою Батьківщину, а 72 % визнають себе її патріотами. При цьому лише 4 % опитаних вважають, що російській мові потрібен статус державної.

«Якщо говорити про українські орієнтації загалом, то фактично міста від Києва до обласних центрів Центральної України є проукраїнськи орієнтованими, але розмовляють вони переважно російською мовою, — каже Олександр Вишняк, доктор соціологічних наук, завідувач відділом соціально–політичних процесів Інституту соціології НАНУ України. — З адміністративних одиниць Київ є єдиним, де розмовляють переважно російською мовою, але який категорично не визнає державний статус російської мови».

Олександр Вишняк переконує, що проукраїнськи налаштовані громадяни — це, перш за все, за етнічною приналежністю на 99% — українці, хоч і зрусифіковані. «Йдеться про регіони Центральної України, так звану її «помаранчеву» частину, — каже науковець. — Саме мешканці Центральної України мають досвід життя за різної влади, і кожного разу вона була для них чужою. А населення жило і єдналося. Тому ця частина мешканців України завжди була антиімперська, незалежно від того, русифікована вона чи ні. Інша справа — Південно–Східна частина України — там уже панують інші настрої».

Скептичне ставлення до Росії, кажуть експерти, — це якраз наслідок її імперської політики щодо України. Підкидає тепер хмизу в багаття і відверта проросійська політика нинішньої влади. «Російськомовні українці, які налаштовані проукраїнськи, орієнтуються на європейські цінності, вони не сприймають політику Росії, і цьому навіть спільна мова не завада, — зауважує Євген Головаха, заступник директора Інституту соціології НАН України. — Бо перспективи України як демократичної держави більше відповідають їхньому світогляду. І це не етнічний націоналізм, а, швидше, політичний: такі українці сприймають Росію як загрозу для слабкої демократії в Україні. І їхня позиція — це для них єдиний шлях зберегти саме національну ідентифікацію і суверенну позицію. І такі люди будуть зав­жди становити певний ресурс формування національної свідомості, національної культури в Україні. А їхня російська мова — це природнє явище: досвід російськомовного спілкування був надто великий, не забувайте про це».

«Бандера для нас Герой!»
Українофобів у Росії, звісно, такий «розклад» не надто влаштовує — вони активно б’ють на сполох. «Малоросам» мало принижених українською мовою росіян — тепер у «братній республіці» коїться справжнє лихо — пішла хвиля нового націоналізму, «ізвращьонного»! Один із відомих російських фондів, який активно «рятує» Крим від України, на своєму сайті нещодавно розмістив справжній «крик душі»: «...Давно пройшли часи, коли членами радикальних ультранаціоналістичних організацій в Україні ставали лише україномовні українці. Тепер в їхніх лавах достатньо російськомовних людей із російськими прізвищами! Націоналісти з’являються навіть у таких оплотах російської свідомості, як Одеса і Харків!..»

У страху, як відомо, очі «радикально» великі. Але й диму без вогню не буває. Одесит Станіслав запевняє: в Одесі й справді побільшало націоналістично спрямованої молоді — сам із таких. Хоч і здебільшого російськомовний. «В Одесі важко переходити на українську, — каже хлопець, — середовище російськомовне, наштовхуєшся на нерозуміння. Але протягом останніх років молодих людей, які сповідують проукраїнські погляди, значно побільшало».

Станіслав, який був гарним другом Максима Чайки (одеського активіста націоналістичної організації «Січ», якого два роки тому вбили у сутичці з учасниками «Антифа») певен: проукраїнські одесити почали гуртуватися саме після вбивства Максима. «Молодь почала цікавитися, чим цей хло­пець займався, — каже Станіслав. — Коли був ще Максим живий, таких проукраїнських хлопців в Одесі можна було перерахувати на пальцях. А зараз я добре знаю кілька десятків».

Станіслав переконаний: мова — не визначальний чинник, це лише спосіб передачі інформації: «Людям важко перевчатися. Якщо ти народився на Донбасі чи в Одесі, сім’я розмовляє російською, всі навкруги — російськомовні, стати україномовним — непросто. Але коли людина дорослішає, вона багато чого переосмислює й обирає свій шлях. У мене, наприклад, є друзі з Донецька, які підтримують ідею Бандери та УПА, але лишаються російськомовними. Той же Максим Чайка теж спілкувався російською — з друзями, батьками, — але він один із перших з молодого покоління почав сповідувати ідеї українського націоналізму. Він перший почав в Одесі організовувати марші Шухевича...»

«Головне, що в тебе в голові, а не на язиці»
Голова Полтавської «Просвіти» Микола Кульчинський вважає, що поява російськомовних прогресивних українців — позитивне явище, яке аж ніяк не загрожує ні існуванню нації, ні українській мові. «Я таких людей немало зустрічав у своєму житті, — каже пан Микола. — І питомих росіян немало зустрічав таких, які, ставши на сторону українського народу і відчуваючи провину росіян за жорстоку колонізацію України, принципово віддавали своїх дітей в української школи, прищеплювали їм любов і повагу до української мови. Переходити багатьом російськомовним українцям на українську важко — над ними тяжіє досвід, мовне середовище. Але, думаю, природно шлях таких людей, духовний поступ приведе як не їх, то їхніх дітей до української мови».

Киянин Віталій, популярний блогер, відомий в інтернет–спільноті під ніком «pekelnyi–bulba» завдяки своїм «стьобним» коміксам на тему російсько–українських відносин, також усе життя говорив російською. Це останні півтора року він спілкується переважно по–українськи, створив настільну гру на тему українських визвольних змагань, козацький календар. А останній доробок у рамках спільноти «Львівське метро» — «Бандерівський календар–2011» із «живописними» картинками повішених «москалів» викликав цілу хвилю обговорень. Віталію навіть ЗМІ «приписують» п’ять років позбавлення волі за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Не всі розуміють, що і сама спільнота, і календар — відвертий «стьоб» і така собі відповідь на маразматичні заяви про «звєр­ствуванія бандерівців» і приниження росіян.

«Докотився» Віталій до такого життя не одразу: «У Києві люди жили у штучно створеному російськомовному середовищі, — каже хлопець, який за фахом, до речі, історик. — Це у Луцьку чи Тернополі дітей змалку залучали до патріотичних організацій, вчили мові, а у нас школи — російськомовні, батьки — теж, ще й байки про страшних «бандерівців» ходили. У нас було своє життя: навколо — кримінал, дворові «розборки» і специфічний російськомовний сленг — літературній українській мові ніде було взятися. Київ і зараз лишається значною мірою російськомовним — це ще спадок від «совка». Досі часто чуєш у транспорті, як якийсь хлопець спілкується із кимсь по телефону тернопільською говіркою, а потім до водія звертається: «Астанавітє на слєдующєй».

Особливого пафосу у своєму переході на українську Віталій не бачить: «Я не знаю, як це на­звати: пробудження свідомості, голос крові... Насправді ніхто нас не пробуджував! Ми почали читати, вчити історію, плюс саме поводження простих «рускіх» сприяло нашій українізації. І не хотів бути українським націоналістом, а станеш! З іншого боку, якщо хтось хоче, щоб була україномовна атмосфера, він її має сам створити. Зараз я здебільшого україномовний. Але зі своїми друзями я часто автоматично переходжу на російську. Однак часто я чую, як хтось із «моїх» силкується говорити українською — із такими потугами! Але ж намагається! ».



ВИХІД Є!
Мода на мову «рулить»
Олександр Вишняк наводить цифри: в Україні 86% населення володіє українською мовою, але розмовляють нею лише близько половини. «Жива мова залежить від мовного середовища, — каже науковець. — Населення мігрує із маленьких міст і сіл у великі населені пункти, де здебільшого переважає російська мова. Процес русифікації живої української мови також триває в роки незалежності України».

«В українського етносу та культури та ж сама проблема, що і в будь–якої іншої світової, — зауважує Олег Покальчук . — Вона має запропонувати своїм громадянам, народженим у цій культурі, «повістку дня», яку хотілося би наслідувати. Українська культура має бути сучасною, відповідати потребам сьогодення. Тоді російськомовні українці перейдуть на українську. І все. Тут крапка. Бо інакше жодні державні програми, заклики і марші не матимуть результату. Люди в повсякденному житті керуються іншими мотиваціями, ніж хотілося б політикам. Їхні рефлексії на рівні: подобається чи ні, чи корисно, чи зручно, чи сучасно...»

«Пекельний Бульба» певен, що українською заговорять і зацікавляться, коли з’явиться якісний і сучасний україномовний продукт: «Ось згадайте, у 90–х усі російськомовні кияни слухали «Аква–віта», і ніякого «когнітивного дисонансу» не було. Той же мультик «Сімпсони» чи «Тачки» в україномовному перекладі з задоволенням дивляться російськомовні українці. У тому, що немає українського конкурентоспроможного інтелектуального продукту, є тільки наша особиста провина. Над цим просто потрібно працювати, а не спекулювати».

http://umoloda.kiev.ua/number/188/0/64626/

Современная цивилизация людоедов...

Пятница, 21 Января 2011 г. 00:20 + в цитатник
Это цитата сообщения Konsimeon [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Современная цивилизация людоедов...

 (340x300, 17Kb)
Не убивай..."
Втор. 5:17



"Проклят, кто берет подкуп, чтоб убить душу и пролить кровь невинную!"
Втор.27:25



В России совершается 300 абортов в час. Например, в 2008 году русскими женщинами убито 1 236 400 детей. В России только 2 % женщин в возрасте до 40 лет не делали ни одного аборта... Страна детоубийц. О каком процветании России мы мечтаем, стоя в крови миллионов детей?!
"… ни одной женщине не вручу абортивного пессария" - это слова из клятвы Гиппократа, категорически запрещающие врачам делать аборт, отражали общее мнение всего медицинского сообщества того времени и последующих поколений медиков. И этот важнейший и нравственный общепринятый закон медицины, которым руководствовались медики в течение многих столетий, был отменен Советской властью, нет этих слов и в клятве нынешних российских врачей…
Читать далее...

Росия демонструє старшобратерську любов

Четверг, 20 Января 2011 г. 09:26 + в цитатник
Министерство иностранных дел Украины обещает активно отстаивать право на существование Организации украинцев в России

Об этом заявил директор департамента информационной политики МИД Олег Волошин.

«МИД внимательно отслеживает ситуацию вокруг Организации украинцев в России, представляющей интересы этнической общины наших соотечественников в РФ», - сказал он.

Он подчеркнул, что если информация о намерениях российской стороны закрыть данную организацию подтвердится, то это нанесет существенный ущерб атмосфере двусторонних отношений, сообщает Интерфакс-Украина.

Дипломат отметил, что есть некоторые сомнения в том, что российские партнеры учитывают стратегические последствия своих шагов в ситуации с закрытием Федеральной национально-культурной автономии украинцев в России, проверкой деятельности Организации украинцев в России, действиями вокруг библиотеки украинской литературы в Москве.

«Поэтому МИД Украины будет самым серьезным образом отстаивать право Организации украинцев в России на дальнейшее существование, одновременно содействуя тому, чтобы украинцы, проживающие в России, приняли активное участие в создании еще одной организации для защиты их интересов», - добавил Волошин.

Ранее сообщалось, что в РФ собираются закрыть еще одну украинскую организацию.

Так, по словам главного редактора информационного портала Объединения украинцев России Виктора Гиржова, на 31 января Министерство юстиции РФ запланировало процедуру закрытия ОУР.

Вчера, 21:4 http://www.focus.ua/politics/166112

3.1.коментарів нема



Процитировано 2 раз

Украинские писатели братья Виталий и Дмитрий Капрановы подали официальное заявление о вступлении в ВО «Тризуб» имени Степана Бандеры

Среда, 19 Января 2011 г. 09:53 + в цитатник
Согласно тексту, обнародованному на сайте организации, «провокация со взрывом памятника Сталину в Запорожье и аресты членов «Тризуба», прокатившиеся сразу после этого, не оставляют сомнений – власть действует по московскому сценарию, имитируя теракты и навешивая всех собак на представителей реальной оппозиции».

«Охота на ведьм, которую устроила нынешняя власть, опасна для каждого украинца – если мы позволим держимордам господствовать в наших квартирах, офисах и душе, они уже не остановятся. Они будут подбрасывать нам оружие и наркотики, искать в книжках крамолу, как это делают сейчас с Марией Матиос, запугивать и угрожать», - отмечают писатели.

Именно поэтому в знак протеста против произвола и провокаций, в знак поддержки незаконно арестованных членов организации «Тризуб имени Степана Бандеры» писатели решили вступить в ряды этой организации, чтобы заменить ее членов, удерживаемых за решеткой бандитской властью.

«Мы не разделяем радикальных националистических взглядов, мы не являемся членами никакой партии или политической организации, но мы не можем оставаться в стороне, когда песиголовцы из СБУ и МВД начинают атаку на украинцев», - отметили братья Капрановы.

Они также призвали всех, «кто не хочет завтра стать жертвой ближайшего милиционера, прокурора и судьи, кто не согласен превращаться в быдло, независимо от политических взглядов поддержать «Тризуб имени Степана Бандеры» и сделать символический шаг – вступить в его ряды».



Процитировано 1 раз
Понравилось: 1 пользователю

Янукович дал орден борцу сумо с украинскими корнями.Чи спарингував в сумо наш гідрант,як його начальнік-дзюдоїст?

Среда, 19 Января 2011 г. 09:50 + в цитатник
Президент Украины Виктор Янукович своим Указом наградил выдающегося борца сумо украинского происхождения Коки Ная (Тайхо) орденом «За заслуги» III степени

Об этом сообщили в пресс-службе главы Украинского государства.

Най награжден за значительный личный вклад в укрепление международного авторитета Украины, развитие украинско-японских гуманитарных отношений.

Коки Най (1940 г.р.) - японский спортсмен, сумоист украинского происхождения. Чемпион по борьбе сумо. Единственный сумоист, который выигрывал императорский кубок 32 раза.

Его отец - Маркиян Боришко - родился в селе Руновщина Полтавской губернии (в настоящее время этот населенный пункт относится к Зачепиловскому району Харьковской обл.).

Психокульты

Вторник, 18 Января 2011 г. 00:35 + в цитатник
Это цитата сообщения Konsimeon [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Психокульты.

Информация для тех, кто не хочет превратиться в морального урода и духовно-нравственного дегенерата в процессе "личностного роста"

"Знай же, что в последние дни наступят времена тяжкие.
Ибо люди будут самолюбивы, сребролюбивы, горды,
надменны, злоречивы... нечестивы... невоздержны,
жестоки, не любящие добра... наглы, напыщенны,
более сластолюбивы, нежели боголюбивы, имеющие
вид благочестия, силы же его отрекшиеся"
2Тим. 3:1-5

"Сказал безумец в сердце своем: "нет Бога""
Пс.52:2

"... начало греха - гордость,
и обладаемый ею изрыгает мерзость"
Сир.10:15



Психокульт - организация, в которой психологическая (чаще псевдопсихологическая) доктрина, созданная лидером организации, выступает как своего рода квазирелигия. Синонимами понятие "психокульт" являются понятия "психологическая", или "псевдопсихологическая" секта. Их квизирелигиозность проявляется в том, что система, принятая в психокульте, подается как некая универсальная и тотальная "наука жизни", как учение, объясняющее смысл жизни, дающая ключ к "счастью", к изменению личности, так что человек всегда становиться "победителем", приобретает всеобщий успех, немыслимые блага за счет выполнения правил и неукоснительного следования моделям поведения, предписанных в психокульте.

Хотя ряд приведенных ниже организаций не являются классическими психокультами, например, секта Мирказаима Норбекова, ДЭИР и Симорон - это прежде всего оккультные секты, вписывающиеся в парадигму "Новой Эры" (Эпохи Водолея), различные психотехнологии и методы манипуляции сознания - неотъемлемая, если не самая значительная часть их учения и практик. В основе методик оздоровления, "духовного роста", "расширения сознания" и т.п. в этих сектах лежат не аскетические упражнения, борьба с грехом и страстями, а выполнение неких авторских психотехник, которые принципиально не приближают человека к Богу, делают его в первую очередь лукавым манипулятором, земным божком, чье "царствие" и блага в этом мире, а не в Царствие Божьем.

Навагодній прєвєт насєлєнію от ца

Вторник, 18 Января 2011 г. 00:09 + в цитатник
Это цитата сообщения Paul_V_Lashkevich [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Навагодній прєвєт насєлєнію от царя всія України



 Навагодній прєвєт насєлєнію от царя всія України


http://www.youtube.com/watch?v=AVoI-BTaI9k



Поиск сообщений в слава_бондар
Страницы: 67 ... 21 20 [19] 18 17 ..
.. 1 Календарь