-Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Сямука

 -Подписка по e-mail

 

 -Сообщества

Читатель сообществ (Всего в списке: 1) axeeffect_ru

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 28.11.2006
Записей:
Комментариев:
Написано: 401


Коли весна?!...

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


загадкова   обратиться по имени Суббота, 02 Февраля 2008 г. 03:16 (ссылка)
Як я тебе розумію! Зараз відчуваю те ж саме. Так хочеться закохатись в когось і поринути в ці почуття! Так хочеться всього того, що ти написала! Вже так набридла ця порожнеча в серці... Хочеться її кимось заповнити...
Ответить С цитатой В цитатник
Jasa   обратиться по имени Суббота, 02 Февраля 2008 г. 18:11 (ссылка)
А за вікном майже весна... =)
І справді чомусь пахне нею, страшенно. Я боюсь її. Бо тоді настає така конкретна ностальгія за тим, чого нема.
Ответить С цитатой В цитатник
Сямука   обратиться по имени Понедельник, 04 Февраля 2008 г. 15:37 (ссылка)
загадкова, и завжди кажеш, що коли чогось по-справжньому захотіти - весь світ допомагає тобі досягнути бажаного... То, виходить, ми з тобою ще не до кінця хочемо??....
Ответить С цитатой В цитатник
Сямука   обратиться по имени Понедельник, 04 Февраля 2008 г. 15:45 (ссылка)
загадкова, оце так-так, переплутала з однію чарівною сосбою, хі :) Ну нічого. А от навчитися по-справжньому Хотіти справді треба :))
Ответить С цитатой В цитатник
Сямука   обратиться по имени Понедельник, 04 Февраля 2008 г. 15:46 (ссылка)
Jasa, fuck the Past, kiss the Future!!! ;)
Ответить С цитатой В цитатник
загадкова   обратиться по имени Понедельник, 04 Февраля 2008 г. 18:10 (ссылка)
Сямука, хе, та нічого) Хм... може дійсно де достатньо сильно хочемо?... Ех....
Ответить С цитатой В цитатник
Сямука   обратиться по имени Понедельник, 04 Февраля 2008 г. 20:55 (ссылка)
загадкова, давай релакснемся і уявимо, що все саме так, як хочеться , ну і ... нехай доля додумає щось сама. Все буде гут :))
Ответить С цитатой В цитатник
загадкова   обратиться по имени Вторник, 05 Февраля 2008 г. 11:13 (ссылка)
Сямука, угу))
Ответить С цитатой В цитатник
Jasa   обратиться по имени Среда, 27 Февраля 2008 г. 15:11 (ссылка)
Сямука, о так... золоті слова!
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку