Як я тебе розумію! Зараз відчуваю те ж саме. Так хочеться закохатись в когось і поринути в ці почуття! Так хочеться всього того, що ти написала! Вже так набридла ця порожнеча в серці... Хочеться її кимось заповнити...
загадкова, и завжди кажеш, що коли чогось по-справжньому захотіти - весь світ допомагає тобі досягнути бажаного... То, виходить, ми з тобою ще не до кінця хочемо??....