смешно ... а ведь была ох как права.планы сорвались все(..а еще вместо боржоми пила минералку без газа ...(((((
...но к следующим выхам я приду в себя и все же отмечу свой ДР...обязательно)))
"I don't wanna do this anymore
I don't wanna be the reason why
Everytime I walk out the door
I see him die a little more inside
I don't wanna hurt him anymore
I don't wanna take away his life
I don't wanna be...
a murderer.." of our love...