-Музыка

 -Подписка по e-mail

 

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Прожигающая_Жизнь

 -Сообщества

Читатель сообществ (Всего в списке: 1) maggie_ka

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 28.05.2006
Записей: 269
Комментариев: 678
Написано: 1178


187

Понедельник, 24 Сентября 2007 г. 00:10 + в цитатник
В колонках играет - то что написано, то и играет)))))))
Настроение сейчас - странное, но положительное

еще один пост из серии "люблю эту песню"))))))))))))

Sunrise Avenue - Fairytale Gone Bad

This is the end you know
Lady, the plans we had went all wrong
We aint nothing but fight and shout and tears

We got to a point I cant stand
Ive had it to the limit; I cant be your man
I aint more than a minute away from walking

We cant cry the pain away
We cant find a need to stay
I slowly realized theres nothing on our side

Out of my life, Out of my mind
Out of the tears that we cant deny
We need to swallow all our pride
And leave this mess behind
Out of my head, Out of my bed
Out of the dreams we had, theyre bad
Tell them its me who made you sad
Tell them the fairytale gone bad

Another night and I bleed
They all make mistakes and so did we
But we did something we can never turn back right

Find a new one to fool
Leave and dont look back. I wont follow
We have nothing left. Its the end of our time

We cant cry the pain away
We cant find a need to stay
Theres no more rabbits in my hat to make things right

Out of my life, Out of my mind
Out of the tears we cant deny
We need to swallow all our pride
And leave the mess behind
Out of my head, Out of my bed
Out of the dreams we had, theyre bad
Tell them its me who made you sad
Tell them the fairytale gone bad

headliner   обратиться по имени Понедельник, 24 Сентября 2007 г. 08:39 (ссылка)
Хорошая песенка :)
Ответить С цитатой В цитатник
Прожигающая_Жизнь   обратиться по имени Понедельник, 24 Сентября 2007 г. 22:37 (ссылка)
headliner, ))))))))))))))
Ответить С цитатой В цитатник
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку