Не кроїть мені серце, сестро!
Сама викреслила б цей понеділок з тижня!! Він мене частково вбиває!! 4 пари((((((бррррррр
А вірш дуже гарний! Мені дуже сподобався!
Сестро, мені завжди бракувало слів, щоб добре виказати всю любов та повагу до вас....тому кажу просто ....я вас люблю)))
так несподівано побачити тут рідну мову, але дуже приємно ;) Дівчата, я дуже за вами сумую, але просто я невзмозі бувати тут частіше. Мені так прикро!!!!
ХУДЕЕТ_будет_МОДЕЛЬю, песни я не пишу, тиолько стихи... хотя... нужно было учиться в музыкалке, а не отбывать повинность:) ORAL_FIXATION, сестро, дуже дякую. почуття до Вас взаємні... тільки не досить періодино можу їх висловити! та все одно - любов почуття постійне і цілодобове!:) Благородная, ми теж за тобою сумуємо! знаеш, дуже приємно спілкуватись рідною мовою... меня аж на серці стало легше!:)))