sunnik

SSSanta: Sport!

19-09-2006 17:47 (ссылка)   Удалить
Uj, cik mili! Es ari ar tevi lepojos. Galvenais ir, lai tev butu labi, un rezultats nav ipasi svarigs.
Skatos, jums tur jautri bez manis gaja. Kas vel skreja?
sunnik

SSSanta: ....

18-09-2006 18:17 (ссылка)   Удалить
Ooo, ezitis migla!!! Super!
Maxfreesh

SSSanta: ....

18-09-2006 18:16 (ссылка)   Удалить
;)
sunnik

SSSanta: ....

18-09-2006 18:09 (ссылка)   Удалить
Aaa, un plzz pakomente manus darbinjus fotoshopaa. Es ljoti centos, varbut vajag kaut ko mainit?
sunnik

SSSanta: ....

18-09-2006 18:08 (ссылка)   Удалить
Nu re. Tragad, ja tu nospiedisi Лента друзей, kas mala pa kreisi, tu redzesi draugu zinjojumus, tas ir manus ierakstus. Opcija Настройки augsa tu vari ielikt avatarus(bildes mazinjas, piem zimejumus vai ka man), vari mainit lapas izskatu. Ja kas, raxti draugos.
Страницы: [1] 2 3 ..
.. 10
»