As tau galiu pasakyti, kad man buvo toks baisus tarpas ir dar uzvakarv taip ziauriai apsaukiau savo Mariu, kad dabar sazine grauzia, bet jis man atleido ir as nusprendziau nebeskaudinti jo. Kad ir kaip sunku man butu ar kas nepatiktu, juk jis mane taip myli. Suprantu kaip dabar jautiesi - svarbiausia neleisti sau per daug galvoti ir pergyventi, reik megautis gyvenimu ypac kai turi salia taip ilgai laukta zmogu, o jei pyktis kyla geriausiai yra seksas su mylimuoju, o jei ji ner salia mintys apie tai. Nenukabink nosies, paskambink jam ir sakyk kad vistiek ji myli
Dieve, Monika! as kieikviena ryta apie tai galvoju, kaip ismokti buti geresne kitiems... sian is pat ryto su vyru supikau, o dabar sedziu ia bliaunu...
moncia, neee... aš dar Vilniuje =)))) žinok, ką jau sakyti, čia - mano namai =))) šiaip, jei viskas bus OK, tai atvažiuosiu šį penktadienį =))) tai, susiskambinsime, tavo telefoną turiu =)))
Privietiks, siaip turbut viskas gerai, tik chroniceskoje nedosipanije viska pavercia kazkokia isterija. Zinok, jei nuspresit tureti vaiku, gerai pasiruoskit, kad daugiau apie nieka nereiktu galvoti, nes kai dygsta dantys, tai miego i para gaunasi, gal 3-4 val. tai tesiasi iki kol vaikui sukaks 1.5 metu. o tu gal Klaipedoj?
moncia, žinai, suprantu tave 100%. Patys kolkas taip gyvename... kartais as galvoju, kad tai teisiog Dievo duotas išbandymas ir galime tapti stipresne... =)))
kaip tavo dukrytė?
pasiilgau tavęs! jei viskas bus OK, tai kitą savaitę busiu Klaipėdoje... deja, kažkodėl nerandu tavo numerio... gal man private message parašysi? =)))