Шановні співгромадяни, жителі Одеси, та Одещини!
Щиро вітаємо вас, ваші родини, рідних та близьких вам людей з 70 річницею визволення міста Одеси від військ німецько-фашистських, та румунських загарбників. Мирне життя протягом 70 років не було захмарене загрозою нової окупації України, тож зробимо все можливе, та саме від нас всіх залежне, щодо недопущення такої окупації, нашої рідної неньки України, з боку Росії, як зараз так і в майбутньому, і не тільки Росією, але і будь якою іншою державою. Зичимо вам мирного, щасливого, та благополучного життя, в Суверенній Незалежній Україні!
З повагою та пошаною до ветеранів ВОВ, дітей війни, та всіх учасників та свідків тих страшних часів.
БФ «Аратта-Козацтво-Сьогодення»