Без заголовка |
Отак як є. А може бути й гірше,
А може бути зовсім, зовсім зле.
А поки розум од біди не згірк ще, –
Не будь рабом і смійся як Рабле!
© Ліна Костенко
Серия сообщений "Ліна Костенко":
Часть 1 - Ліна Костенко
Часть 2 - Без заголовка
Часть 3 - Без заголовка
Часть 4 - Колискова для доні
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |