-неизвестно

 -Я - фотограф

Ukraine_ethnic_1897

Ukraine_ethnic_1897
1 фотографий

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в слава_бондар

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 27.11.2009
Записей:
Комментариев:
Написано: 5875




иду

КОННЫЙ ТЕАТР «Запорожские казаки»

Четверг, 09 Августа 2012 г. 13:34 + в цитатник
Это цитата сообщения Appassionata [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

КОННЫЙ ТЕАТР «Запорожские казаки»

Находится в очень живописном казачьем фольклорно-этнографическом форт-театре на Запорожском острове Хортица.

1109989_1IMG_2668 (700x466, 292Kb)

Представление проходит на небольшой импровизированной сцене

1109989_1IMG_5901 (700x371, 259Kb)

*************************************


Понравилось: 1 пользователю

Григорий Сковорода. Разговор, называемый Алфавит, или Букварь мира.

Среда, 08 Августа 2012 г. 13:53 + в цитатник

УКРАЇНСЬКА ГРАМАТИКА НА СТІНАХ СОФІЇ КИЇВСЬКОЇ

Среда, 08 Августа 2012 г. 12:30 + в цитатник
Олексій Редченко http://zustrich.quebec-ukraine.com/lib/st_sophie_graffiti.html(весь допис) Стіни Софії містять багато таємниць. Крім фресок і легендарного саркофагу Ярослава Мудрого там є ще одна унікальна річ. Це — написи тисячолітньої давнини, які мають майже всі риси сучасної української мови. ОЗНАКИ СУЧАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО ПРОПИСУ НА ГРАФІТІ ХІ-ХІІІ СТ. Ці написи — відомі як графіті — свідчать, що кияни XI-XIII ст. не були «праросіянами». «Найстаріша наша літературна мова не була живою українською мовою, оскільки це була мова церковнослов'янська, що прийшла до нас разом із християнством, — писав у своїй класичній праці «Філологія та погодінська гіпотеза» славіст Агатангел Кримський, — проте жива наша мова вдиралася в літературну церковнослов’янщину і змінювала потроху чужий правопис так, щоб він був легший для нашої людності», бо «переписувачі багато чого змінюють в правопису, вносячи риси власної вимови». Те саме відбувалося в сербів, болгар. Проаналізувавши писемні пам'ятки Київщини ХІ-ХІІ ст., дослідники знайшли в них численні риси саме українського живого мовлення. «Читач може пересвідчитися, що в «Ізборниках Святослава» 1073, 1076 рр. достатньо ясно віддзеркалюється малоруська мова, — пише Кримський, — звичайно, не наша сучасна, а лише така, що її мали малоруські предки в XI ст.» За що знищило НКВД ученого на початку Другої світової? — Саме за ці висновки: «Мова Наддніпрянщини та Червоної Русі часів Володимира Святого та Ярослава Мудрого має здебільша вже всі сучасні малоруські особливості». З ним солідаризувався лінгвіст Олексій Шахматов: «Мова Наддніпрянщини та Червоної Русі XI ст. — цілком рельєфна, певно означена, ярко-індивідуальна одиниця, і в ній аж надто легко і виразно можна розпізнати прямого предка сучасної малоруської мови». Та в часи тих дискусій ще не були досліджені графіті. Хоча видряпувати на стінах соборів було заборонено церковним статутом Володимира Великого, «порушники» знайшлися — від ремісників до князів. Написи, зроблені на внутрішніх стінах Софії та інших соборів княжого Києва, стали об'єктом прискіпливих 30-річних досліджень Сергія Висоцького, вже перша монографія якого в 1966 році «потягнула» одразу на докторську. Агатангел Кримський зазначав: «В українців X ст. з'являється дуже м'який звук «і» зі старого дифтонга «іє». Тоді як на півночі цей дифтонг з XI ст. почав обертатися на «є», в Києві XI ст. — на «і»… Це головна ознака української вимови того часу». Цю ознаку ми знаходимо і в київських графіті: в морі, на Желяні, апріля.



Процитировано 2 раз
Понравилось: 2 пользователям

СТРІМКИЙ РОЗВИТОК НАЦІОНАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ АБО ЧМОКІ-ЧМОКІ !

Среда, 08 Августа 2012 г. 11:53 + в цитатник



С

 




Процитировано 1 раз

Лакшмі

Воскресенье, 05 Августа 2012 г. 15:48 + в цитатник
Это цитата сообщения Sergey1958 [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Фото дня


25 ЛИПНЯ-День побажання Щастя і Добра Україні!

Среда, 25 Июля 2012 г. 20:59 + в цитатник
Это цитата сообщения слава_бондар [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

25 ЛИПНЯ-День побажання Щастя і Добра Україні!

Ми звертаємося до духовних людей різних світоглядних систем, конфесій та віросповідань, яким небайдужа доля України.
25 ЛИПНЯ о 22.00
Хто що може: молитва, медитація, побажання...
Ніякої релігійної, расової, соціальної різниці,тільки одне - бажання Добра Україні.
27 червня ми були разом з Україною!
Будемо продовжувати добре діло!
Закликайте всіх знайомих на акцію!
Допомагайте Неньці-Україні!
Ukraine2 (600x377, 42Kb)


Понравилось: 1 пользователю

>Мальтийская миссия в России или кто сменит В.В.Путина

Вторник, 24 Июля 2012 г. 10:20 + в цитатник
Это цитата сообщения Оксана_Лютова [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Мальтийская миссия в России или кто сменит В.В.Путина

Оригинал взят у в Мальтийская миссия в России или кто сменит В.В.Путина
Мальтийский орден. Фестинг и Шойгу

 Мальтийская миссия в России или кто сменит В.В.Путина  

4 июля 2012 года Великий Магистр Суверенного Мальтийского ордена посетил Москву впервые за последние 200 лет, с тех пор как Александр I выдворил мальтийцев за рубежи Российской Империи

Визит был приурочен к празднованию Рождества Иоанна Крестителя 7 июля. В ходе встречи с Патриархом Московским Кириллом, Великий Магистр М. Фестинг преподнес в дар частицу Креста Господня. Кроме того, 5 июля была вручена высшая награда Мальтийского ордена – Рыцарский военный крест бывшему главе МЧС России С.К.Шойгу.



При вручении ордена Великий Магистр заявил: «Принято решение наградить Сергея Шойгу большим крестом в знак признания его вклада в развитие МЧС России и роли, которую он сыграл в деле оказания помощи. Эта награда служит признанием его вклада в укрепление связей, дружбы и сотрудничества между Россией и Мальтийским орденом».

Читать далее...

МОЛИТВА ЗА МОВУ

Среда, 18 Июля 2012 г. 09:59 + в цитатник
Это цитата сообщения ofkb [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

МОЛИТВА ЗА МОВУ

- МОВО ! ПРИСВЯТАЯ БОГОРОДИЦЕ МОГО НАРОДУ !


З ЧОРНОЗЕМУ , З ЛЮБИСТКУ , М "ЯТИ , РЯСТУ , СВШАН - ЗІЛЛЯ , З

ДНІПРОВСЬКОЇ ВОДИ , ВІД ЗОРІ І МІСЯЦА НАРОДНА.

МОВО ! МУДРА БЕРЕГИНЕ , ЩО НЕ ДАВАЛА ПОГАСНУТИ ЗЕМНОМУ ВОГНИЩУ

РОДУ НАШОГО І ТРИМАЄ НА НЕБЕСНОМУ ОЛІМПІ ВОЛЕЛЮБНОСТІ , СЛАВИ

І ГОРДОГО , ДУХУ.

МОВО ! ВЕЛИЧНА МОЛИТВА НАША У СВОЇЙ НЕРОЗДІЛЬНІЙ ТРІЙЦІ , ЩО

ЄСИ ТИ і БОГ ЛЮБОВ , І БОГ ВІРА , І БОГ НАДІЯ !


МОВО НАША ! ЗВОНКОВА КРИНИЦЕ НА СЕРЕДОХРЕСНІЙ ДОРОЗІ НАШОЇ

ДОЛІ ! ТВОЇ ДЖЕРЕЛА Б " ЮТЬ ДЕСЬ ВІД МАГМИ , ТОМУ Й ВОГНЕННА

ТАКА. А В НОЧІ КУПАЮТЬСЯ В ТОБІ ЯСНІ ЗОРІ , ТОМУ Й ЛАСКАВА

ТАКА.


Понравилось: 1 пользователю

25 ЛИПНЯ-День побажання Щастя і Добра Україні!

Среда, 18 Июля 2012 г. 01:22 + в цитатник
Ми звертаємося до духовних людей різних світоглядних систем, конфесій та віросповідань, яким небайдужа доля України.
25 ЛИПНЯ о 22.00
Хто що може: молитва, медитація, побажання...
Ніякої релігійної, расової, соціальної різниці,тільки одне - бажання Добра Україні.
27 червня ми були разом з Україною!
Будемо продовжувати добре діло!
Закликайте всіх знайомих на акцію!
Допомагайте Неньці-Україні!
Ukraine2 (600x377, 42Kb)



Процитировано 11 раз
Понравилось: 8 пользователям

Браво "Ультрас Динамо"! Фани "Динамо" - банер і Гімн України, як "Козацький марш"

Среда, 18 Июля 2012 г. 01:02 + в цитатник
Это цитата сообщения hecate_in_ua [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Браво "Ультрас Динамо"! Фани "Динамо" - банер і Гімн України, як "Козацький марш"

Фани "Ультрас Динамо" сотворили щось неймовірне на стадіоні - гігантський банер і Гімн України, а ще хвиля що котилася рядами трибун - нагадували "Запорізький марш" і козацьку лаву в фільмі "Огнем і мечем"...
 

Гриць Горб 17 июля г. 0:33
Ультрас Динамо виступили на захист української мови
www.pravda.com.ua
Фани розгорнули банер В Україні 46 мільйонів язиків, але мова у нас одна та співали гімн України

 



Понравилось: 1 пользователю

Боевые афоризмы

Вторник, 17 Июля 2012 г. 22:20 + в цитатник
Это цитата сообщения Inukhin [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Боевые афоризмы (избранное)

Я буду драться до тех пор, пока есть мясо на костях.
Так жизнь скучна, когда боренья нет. Мне нужно действовать.
Лишь тот достоин жизни и свободы, кто каждый день за них идет на бой.
Это не угроза, а реальность. А ее надо знать.
Кто хочет, но не действует – плодит чуму.
Делай что должен, и будь что будет.
Не меняют вой на лай.
Все что нас не убивает – делает нас сильнее.
Препятствия делают сильных сильнее, а слабых разрушают.
Где опасность – там спасение.
Самоограничение – путь к свободе духа.
Не надо громких слов, они сотрясают воздух, а не собеседника.
Лучше жалеть о том, что сделано, чем о том, что не сделано.
Война все спишет.
Лучше быть, чем казаться. Много делать и мало выделяться.
Готовность к драке означает способность ее начать.
Главное ввязаться в драку – а там посмотрим.
Он любит кровь и хищные забавы. В сердцах суровых состраданья нет. И живы здесь жестоких предков нравы.
Не злоба – а ненависть, не месть, а справедливость.
Вином бесценным полные стаканы, все то, чем роскошь радует кутил, он променял на ветры и туманы, на рокот южных волн и варварские страны.
Плакать будем потом.
Винтовка и сноровка.
Раны мажут йодом, а не медом.
Никому никогда не сочувствуй. Лучше помоги.
Настоящий мужчина не знает слов «никогда», «невозможно». Есть слова «долго», «трудно», но слов «никогда» и «невозможно» нет.
Настоящий мужчина никогда не думает «можно ли это сделать», а думает «как это сделать».
В любви и на войне все способы хороши.
Предпочитаю не верить, а знать.
Смысл игры в самой игре, а смысл жизни в самой жизни.
Ты пробовал убегать от собаки? Чем быстрее убегаешь, тем быстрее догоняет.
Сила воли знает только два слова: да и нет.
Свобода держится на умении сказать нет.
Опираться можно только на то, что сопротивляется.
Скулящим не сочувствуют.
Важное дело спешным не бывает.
Если что-то случилось – не действуй сгоряча. Выжди три дня и действуй на четвертый.
Есть три вещи непостижимые для мудрецов: путь орла в небе, путь змеи на камне, и путь мужчины к сердцу женщины.
Чем крепче нервы, тем ближе цель.
Информация – безусловная основа интуиции.
Мышеловка за мышью не бегает.
Танк, который гуляет сам по себе.
Можно любить бандита, подлеца, но не лакея.
Женщину теряешь так же, как теряешь свой батальон: из-за ошибки в расчетах, приказа, который невыполним и немыслимо тяжелых условий.
Не падать раньше выстрела
Мне трудно ответить вам до конца честно. И чем честнее я буду, тем большим лжецом могу показаться.
Если не я - то никто.
Бороться и искать, найти и не сдаваться.
Лучше быть последней сволочью, чем первой тряпкой.
Лучше быть мужчиной без женщины, чем с женщиной, но не мужчиной.
Лучше несправедливость, чем слабость.
Главное условие жизни – готовность умереть.
Без отваги нет и браги. Отвага мед пьет.
Отвага мед пьет и кандалы трет.
Волков боятся – от белки бежать.
Бояться смерти — на свете не жить.
Двух смертей не видать, а одной не миновать.
Лучше умирать в поле, чем в бабьем подоле.
На смелого собака лает, а трусливого рвет.
Отвага — половина спасенья.
Стояньем города не возьмешь. Что бог ни даст: либо выручит, либо выучит.
Поспеши навстречу смерти, пока другой не занял твоего места.
Если ветер дует в лицо – значит направление движения выбрано верно, но если ветер дует в спину – что-то не так, возможно вы сбились с курса.

Ой чий то кінь стоїть

Понедельник, 16 Июля 2012 г. 01:04 + в цитатник





Процитировано 2 раз
Понравилось: 1 пользователю

Прошу всіх українців звернути увагу,що всі ми записані в російськомовну меншину...

Пятница, 06 Июля 2012 г. 21:04 + в цитатник
Это цитата сообщения hecate_in_ua [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Прошу всіх українців звернути увагу,що всі ми записані в російськомовну меншину...

Гриць Горб 6 июля г. 19:44
Прошу всіх українців звернути увагу,що всі ми записані в російськомовну меншину,бо згідно закону"кака",документ що засвідчує особу записується державною мовою,а також по бажанню громадянина,мовою меншини.У всіх громадян України паспорт громодянина записаний окрім державної мови ще мовою російськомовної меншини.Готуйте позови до паспортних відділень своїх РВВС.


Понравилось: 1 пользователю

Закон про мову і свято Купала

Пятница, 06 Июля 2012 г. 21:04 + в цитатник
Это цитата сообщения ТилькиТой [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Закон про мову і свято Купала


– Наше Купало з верби з верби,

– Которе краще, прийди, прийди,

– Которе гірше, не йди, не іди.



На перший погляд ніякого зв’язку між прийнятим нещодавно Верховною Радою закону про мову і святом Івана Купала

нема.

 

.11koleso89.jpg

Особисто я, вперше серйозно замислився над цим святом після перегляду фільму Тарковського «Андрій Рубльов». Мабуть талант і геній Тарковського десь і падає на те що змушує замислюватися над речами котрі промайнули повз уваги.

 

Але що ж сталося з святом Івана Купала? Його історія дуже схожа на історію Землі його походження. В результаті «християнського нашарування»майже повністю знищилась обрядова ідея свята - шанування Роду, продовження Роду, об’єднання Роду. Потім комуністична влада взагалі оголосила його поза законом. Та і зараз воно сприймається багатьма як і українська мова, якимсь анахронізмом минулого. Кому це потрібно шанування Роду, продовження Роду, об’єднання Роду? Державі і Владі не потрібно, бізнесу теж. Ось і проходить свято Івана Купала, як Літо в офісі, в очкуванні п’ятниці.  



Для порівняння зверніть увагу наскільки гучно та шумно у нас святкують свято придумане ювелірами та кондитерами Валентинів День, або День народження Клари Цеткін. В ці дні у більшості київських закладів неможливо столик замовити, подивіться сьогодні на афішу Києва Ви майже не помітите анонсів на свято Івана Купала, окрім деяких аутентичних закладів. Про що це говорить? «Бабло рулит». Якщо на свято Валентина ресторатори знають, як заробити копійку на продажу дуже коштовного алкоголю. То Івана Купала їм не до чого, бо вони не бачать як на цьому заробити, не вінки ж їм плести та продавати?



До чого тут Закон про мови? Знову ж таки «Бабло рулит». Перед виборами виборцям треба щось дати. З часів Римської Імперії нічого іншого, що потрібно плебеям не вигадали крім «Хліба і зрелищ» тільки тепер це «Гроші і бієнале». Найкращим «бієнале» ще з 1994 року стало «защита русского языка». Шоу з «защитой русского языка» організувати легше і дешевше ніж підвищити заробітну платню вчителям чи залишити пенсії та привілеї інвалідам Чорнобиля та воїнам Афганцям.  Тому знову вельми очікуваний черговий «майданс» з Законом про мову. Але це дуже небезпечна гра. Чому? Нагадаю чим закінчується свято Івана Купала.



«Ватага хлопців спускає з гори вогняне колесо-сонце (символ літнього сонцевороту), або ж розкручують його на стовпі під загальне пожвавлення і радість».



Але все ж такі сьогодні велике свято Івана Купала з чим всіх і поздоровляю. Головне вірити, що все обов'язково буде добре! Де-небудь ... Коли-небудь ... З ким-небудь ...



 



Понравилось: 1 пользователю

27 День побажання Добра і Щастя Україні!

Четверг, 28 Июня 2012 г. 00:53 + в цитатник
Дякую всім хто приєднався до молитви за Україну!
Будемо Щасливими!Буде нам Добро!
заходьте в спільноти-
вконтактє:http://vk.com/id111570174
фейсбук:http://www.facebook.com/events/251253551650080/

ЛУПАЙМО СЮ СКАЛУ !

Народе український ! Скала брехні перед тобою.
Ось, втопитися у ній, загроза клятая нависла.
Люди, берімо кайло та Демократії рукою,
Биймо, обухом й вістрям, скалу триклятую, щоб трісла !

Небійсь , народе, брехні — величини скали тієї,
Подолає ж бо її, й крапля Правди однієї !
Гуртом Лупімо згубну. Її знищення, таке просте, —
Вдар Правдою паскудну — вбий неправду, й Правда оживе!
20.06. 2008р. Анатолій Войтко

БАЖАЮ ВСІМ СИЛИ І БЛАГА!


Понравилось: 2 пользователям

Сьогодні День побажання ЩАСТЯ І ДОБРА УКРАЇНІ!

Среда, 27 Июня 2012 г. 09:26 + в цитатник
Это цитата сообщения слава_бондар [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

ЩАСТЯ І ДОБРА УКРАЇНІ!

треба провести день побажання Добра Україні
хай це буде 27 червня о 22.00,як мінімум 5 хвилин,
хто що може:молитва,медитация,побажання
ніякої релігійної,расової,соціальної різниці,тільки одне- бажання Добра Україні
думаю,якщо це зробить одночасно певна кількість людей,то виникне ментальний зрух.
я починаю призивати всіх знайомих на акцію
допомагай
текст звернення довільний,головне точний час і точна ціль
ЩАСТЯ І ДОБРА УКРАЇНІ!


Понравилось: 1 пользователю

“Про засади державної мовної політики” Петро Кралюк

Воскресенье, 24 Июня 2012 г. 20:20 + в цитатник
Это цитата сообщения hecate_in_ua [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

“Про засади державної мовної політики” Петро Кралюк

“Про засади державної мовної політики”

Петро Кралюк,

проректор Острозької Академії



Чому на двадцятому році Незалежності України з’явився і був ухвалений (поки що у першому читанні) законопроект №9073 “Про засади державної мовної політики”, який де-факто передбачає поступове витіснення української мови з тих сфер, де вона поки що зберігає позиції, – державного управління й шкільництва? Власне, це лише одна з ланок “хрестового походу” задля утвердження російської мови й побудови такої собі України без українців як частини “русского мира”. Цього не приховують сили, що стоять за цим законопроектом. Достатньо лише “поритися” в інтернеті, аби знайти необхідну інформацію.



У пошуках винуватців



У тому, що згаданий законопроект пройшов у Верховній Раді, дехто схильний звинувачувати російську владу. Але невже це новина? “Старший брат” не один рік і навіть не одне століття бореться, щоб українські землі стали частиною Росії. І на цьому поприщі досяг чималих успіхів.

При бажанні можна звинуватити й українських політиків. “Протягнули” законопроект регіонали, комуністи, а також окремі “тушки” й литвинівці. Можна ще звинуватити опозицію (БЮТ і “Нашу Україну”), які не спромоглися організувати зрив голосування по цьому законопроекту. Або вину звалити на литвинівців, які звільнили свій сектор, щоб дати у ньому проголосувати “тушкам” – таким чином, опозиція була введена в оману і не змогла зірвати голосування.

Чи винна опозиція, чи литвинівці у тому, що відбулося голосування, – не так важливо. Важливим є те, що у Верховній Раді знайшлася потрібна кількість голосів для ухвалення законопроекту №9073.

Чому так сталося – ось над чим варто поміркувати.



Так хто ж винен?



Спочатку візьмемо сферу політичну. Подивимось на провідні сили, представлені у Верховній Раді. З регіоналами і комуністами зрозуміло – ті не приховували й не приховують, що українська мова їм не дуже потрібна. Вони воліли б мати мовою спілкування російську. Але ж за ці сили голосує добра половина виборців!

Чому? Де тут не допрацювали націонал-патріоти?

Тепер глянемо на інший політичний сегмент – опозицію. Чи можна вважати її національно орієнтованою, такою, що зосереджує свої зусилля на захисті українського етносу? Наприклад, чи є такою силою БЮТ? Радше, ні. А “Наша Україна”? На словах ніби так. Насправді ж ця політсила просто скористалася патріотичною риторикою, щоб пройти до Верховної Ради.

Із “центристами”-литвинівцями теж усе зрозуміло. Законопроект №9073 приймався не без їхньої допомоги – деякі депутати-“народники” віддали за нього голоси.

Ось і виникає питання – чому в нинішній Верховній Раді не маємо національно орієнтованих, українських сил? І чи будуть вони представлені у ній після цьогорічних виборів?

Але ж 20 літ тому існував потужний Народний Рух – національна сила, з якою доводилося рахуватися владі. Що сталося з ними? Вожді та вождики успішно розкололи й роздробили цю організацію, натворивши купу дрібненьких партійок, які тепер використовуються хіба що у політтехнологічних цілях.

Тепер візьмемо іншу сферу – діяльність громадських організацій. На зорі Незалежності достатньо впливовим було Товариство української мови імені Тараса Шевченка “Просвіта”. Де воно тепер? Чи знає пересічний українець щось про діяння цієї організації? А наскільки авторитетною є Національна спілка письменників України, яка пережила і “відколи”, і чимало внутрішніх потрясінь? Про інші громадські організації, що мали б відстоювати права української мови, немає сенсу говорити. Це – суцільне “підпілля”.

Про справи у сфері церковній... За роки Незалежності в Україні успішно йшла розбудова структур російського православ’я, формально – Української Православної Церкви. Чинилося це не без підтримки державної влади і навіть деяких нібито патріотичних політиків. Тепер УПЦ – провідник у релігійному житті України й будує “русский мир”. Українська мова цій Церкві не потрібна, бо ж є російська та русифікована церковнослов’янська.

Але Бог з ними – тими політиками, громадськими і церковними діячами. В Україні є чимала когорта людей, які мали б стати на захист української мови, бо її культивування – то їхня професія. Порахуйте, скільки у нас викладачів української мови й літератури, кандидатів та докторів наук, що захистили дисертації з української філології! А скільки журналістів, які працюють в україномовних мас-медіа! А ще є бібліотекарі, працівники культури... Де вони? Чому здебільшого мовчать? Якби всі ці люди виявили хоч найменшу активність, ставши на захист української мови, то чи був би прийнятий горезвісний законопроект? Однак, схоже, більшість із них керується принципом “моя хата скраю”. І показує пальцем на політиків: мовляв, то вони винні.

Ми вже отримали сумні наслідки такої байдужості. Це – знищення українського кіно (хоча Україна має всі шанси бути кінематографічною державою), активне витіснення української мови зі сфери мас-медіа, маргіналізація україномовної книги, пісні... Тепер на черзі – адміністрація та освіта.

Чи розуміють українські філологи, журналісти, бібліотекарі, працівники культури, що законопроект №9073 для них – пряма загроза? Чи сподіваються на політиків? Наївні...

На завершення хочу розповісти про одного свого знайомого. Він – щирий український патріот. Навіть колись був членом Конгресу Українських Націоналістів. Дуже любить Віктора Ющенка і на останніх президентських виборах голосував за цю зело достойну кандидатуру. Потім, зрозуміло, приєднався до партії противсіхів. Зараз постійно скаржиться і розказує, як то нинішня влада гнобить нещасних українців. А недавно я довідався, що цей мій знайомий ходить на Богослужбу в монастир, котрим заправляють “святі отці” із “каноніческого” Московського Патріархату. До речі, у цьому монастирі парафіян поучають, що ніякої України немає, а є матушка Русь. Закономірно, цей щирий українець проти законопроекту №9073 не протестував. Хіба що сидів і журився у своїй “крайній хаті”.

Дожуримося?..

Без заголовка

Четверг, 21 Июня 2012 г. 23:43 + в цитатник
Это цитата сообщения [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Как нелюди затваривали мир. Часть VII. Маленькая тайна религий. Просветленные священного Ганга. Загадки "катастрофы в заливе"

Продолжение. Предыдущая часть здесь http://www.liveinternet.ru/users/4084478/post224129510/

В это углубление в центре укладывали вырезанные каменным обсидиановым топором (он невероятно острый, я пробовал) сердца жертв до тех пор, пока оно не переполнялось и по специальному кровостоку кровь не стекала вниз (журнал А.Б.Чубайса)

Читать далее...

Тарас Чубай і Скрябін - Гей-гу, гей-га!

Среда, 20 Июня 2012 г. 21:34 + в цитатник
Это цитата сообщения Sergey1958 [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Тарас Чубай і Скрябін - Гей-гу, гей-га!




Понравилось: 1 пользователю

Міфологія і фольклор. загальноосвітній науково-досліджний журнал

Вторник, 19 Июня 2012 г. 01:33 + в цитатник


Поиск сообщений в слава_бондар
Страницы: 67 66 [65] 64 63 ..
.. 1 Календарь