На українців чекають бої за власні оселі із владою |
На українців чекають бої за власні оселі із владою
2 лютого 2011, 01:05 (Автор: oleg-leusenko )
Ще не встигли українські громадяни оговтатися після введення Податкового кодексу, підвищення тарифів на всі види послуг тощо, як вже точаться розмови про нові порції „реформ” та законотвори від влади. І якщо суспільство тільки очікує неприємних сюрпризів від пенсійного прокрустова ложа та Трудового кодексу, то інший документ в народі встигли охрестити Нежилим кодексом. Є велика вірогідність сценарію перетворення наших помешкань на халупи з безправними господарями, а деякі ділки від влади ще намагатимуться на цьому заробити.
Більшість з нас живе в багатоповерхівках. Влада вже офіційно заявила про обов’язковий перехід всіх багатоповерхових будинків з обслуговування їх житлово-комунальними підприємствами (ЖКП) в організації самоуправління - об’єднання співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ). Тобто владою будуть створені умови - ЖКП збанкрутують („процес пішов”, як то кажуть) і закриються, а будинки вимушено мають перейти на іншу форму господарювання – ОСББ.
Мого співбесідника можна назвати людиною енергійною. Його обізнаність у комунальній справі, юридичний фах та громадянська активність все, що треба при відстоюванні громадських прав у галузі ЖКГ. Отже, спілкуюсь із своїм другом, головою Координаційної ради ГО „ПГО(Рівне) – Народовладдя” Сергієм Волковим :
- Перше питання для загального уявлення майбутніх перетворень у комунальному житті держави. Чому влада прискорює переведення всіх нас - власників квартир, з ЖКП до ОСББ?
- Справа в тому, що ми і наші батьки, роками справно перераховували кошти за утримання наших багатоквартирних будинків (квартплату), співвласниками яких ми є, на рахунки житлово-комунальних підприємств. Саме ці підприємства взяли на себе функції балансоутримувачів будинків і функції обслуговуючих підприємств, які надають послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.
Все почалося з часів приватизації державного житлового фонду. Саме ці підприємства були зобов'язані, за графіком, здійснювати і поточні, і капітальні ремонти, бо вони, по своїй суті, є правоприємниками держави.
- Тобто, на ці підприємства влада поклала певні зобов'язання?
- Обов'язків ніхто своїх не виконав, а тому наші будинки опинилися в жалюгідному стані, який межує з аварійним. Конструктивні елементи будинків знаходяться у аварійному стані, комунікації тримаються на доброму слові, а тому, у державних мужів, виникла ідея фікс, «спихнути» з своїх плечей цю проблему і обов'язок, передавши будинки на баланс ОСББ, аби ми, самостійно, утримували їх, а житлово-комунальні підприємства, які розкрали, розбазарили наші кошти, “умивши” руки, “успішно” ліквідувати, не прозвітувавши перед громадою по тим коштам, які ми, щомісяця, сплачуємо за утримання будинків.
- Що відбуватиметься далі?..
- Державою планується до 2014 року по Україні перевести в ОСББ 75% всіх багатоповерхових будинків.
Як вже показує практика по окремо взятому ОСББ, зібраних коштів, через погану платіжну дисципліну у будинку, не вистачатиме на утримання навіть голови ОСББ, додайте ще бухгалтера, слюсарів-сантехніків, електриків, двірника, утримання ліфтів (якщо вони є у будинку). Тому перед головою ОСББ буде стояти вибір, або сплатити зарплатню всім працівникам, сплатити податки та зробити внески в різні фонди, або спрямувати кошти на поточні ремонти, які обов’язково виникатимуть, або відмовитися від зарплатні і працювати на добровільних засадах.
Керувати ОСББ будуть пересічні громадяни, з числа мешканців будинку, а контроль за діяльністю ОСББ, зі слів представників влади, здійснюватимуть мешканці будинку. Як керівники ОСББ, так і контролери не мають відповідного фаху, а тому це приведе до сумних наслідків.
- Що до цих пір робилося на законодавчому рівні?
- У свій час Верховною Радою було прийнято два Закони України «Про Органи самоорганізації населення» (ОСН) та ЗУ «Про об'єднання співвласників багатоквартирних будинків»(ОСББ), які на наш погляд є спорідненими законами.
- Про ОСББ, як господарську структуру зрозуміло. Давайте, Сергію, попоговоримо про ОСН..
- ОСН - це контролюючий орган, як міськрада в мініатюрі. Виходить, для того, аби утримувати будинок треба створити ОСББ, а для того, аби контролювати ОСББ треба створити ОСН. На думку нинішньої влади, після того, як буде ліквідовано всі житлово-комунальні підприємства, мешканці будуть змушені створити ОСББ, бо повинен же хтось обслуговувати будинки.
- У чому різниця між намірами влади і Вашою пропозицією?
- На наш погляд, ОСББ, як і ОСН створюється з числа мешканців будинку, але ОСН створюється без створення юридичної особи, він (ОСН) виступає представником власників (співвласників) будинку і діє в інтересах власників будинку. Поки влада ще не встигла ліквідувати (збанкрутити) в країні повністю всі ЖКП, то можна не створюючи ОСББ, створити ОСН на базі багатоповерхового будинку. Тим самим само організувати жителів будинків для захисту своїх прав.
Такі ОСН мають бути створені у всіх будинках (чим більше тим краще) по Україні. Тільки масовий характер дасть реальний шанс супротиву діям та намірам влади. Має бути від кожного будинку по лідеру.
- Давайте обговоримо реальні наслідки та переваги створення ОСН в інтересах пересічного українця...
- Згідно п. 6 ч. 1 закону України «Про ОСН», стаття 14: „Власні повноваження органу самоорганізації населення.
1. Органу самоорганізації населення у межах території його діяльності під час його утворення можуть надаватися такі повноваження:
6) здійснювати контроль за якістю надаваних громадянам, які проживають у жилих будинках на території діяльності органу самоорганізації населення, житлово-комунальних послуг та за якістю проведених у зазначених жилих будинках ремонтних робіт.
Тобто закон про ОСН нам дає право контролювати ТОГО, хто на сьогодні надає житлово-комунальні послуги. А ці послуги нам зараз надає ЖКП.
Ось типова ситуація по Україні на прикладі міста Рівне. З восьми ЖКП, шість місцева влада має подати на банкрутство. Вони планують закрити ЖЕКи, а майно не ліквідовувати та списувати, а просто створити, на базі цього комунального підприємства нову комунальну, або приватну фірму без боргів. Тобто, «чисту».А вже створені під тиском влади ОСББ, будуть обслуговуватися цією фірмою.
Все обладнання цих ЖЕКів та майно планують залишити за собою, помінявши вивіску і списавши з себе зобов'язання.
Взагалі, нав‘язування владою ОСББ це є хитрий хід щоб скинути на наші з Вами плечі старі, не ремонтовані будинки, то ми у відповідь пропонуємо створити багато ОСН. Тобто кожен будинок - ОСН.
Ми повинні створити ОСН до того поки ЖКП не закриються. Голови ОСН тоді будуть мати право прийти в ЖКП і витребувати по своєму будинку документи на проведення робіт, та надання послуг за три останні роки.
Зловживань та списування грошей у ЖКП є безліч. Це також одна з причин чому їх хочуть ліквідувати, бо вкрадені людські гроші, нібито списані на ремонти.
Тому голови ОСН, отримають офіційну інформацію з ЖКП про зроблені ремонти і порівняють її з реальною картиною - чи робився, приміром, ремонт під‘їзду чи даху.
Зрозуміло, що не робився, а гроші були списані. Тоді ОСН складає акти з жителями будинків на місцях про відсутність таких робіт і має право подати позов до суду, та проведення будівельних експертиз про відсутність таких робіт. А це вже кримінал для ЖКП. Тому, щоб не заявляти в прокуратуру та суд, ми примусимо ЖКП зробити нам ремонти.
А якщо ЖКП подасть на банкрутство, ми зможемо контролювати ситуацію, та в рахунок боргу перед нами, забрати майно ЖКП. Тоді маючи технічну базу, отриману від ЖКП, ми створимо ОСББ та самостійно будемо господарювати в своїх будинках.
- Тобто, Сергію, Ви пропонуєте людям зіграти з режимом на випередження?
- Саме так! На сьогодні влада збільшує в 2-3 рази тарифи за надання житлово-комунальних послуг. Також піднімуться в 2 рази тарифи за електроенергію. Заплановано зростання оплати природного газу. Економічного обґрунтування держава своїм крокам не надає. На фоні рівня життя в Україні такі підвищення є шлях більшості населення до боргової ями та втрати своїх квартир. Додайте до цього „подарунок” від влади з нового року у вигляді добової пені.
Населення загнане в кут і буде потребувати виходу з даної ситуації. Щоб не випустити ситуацію з під контролю ми закликаємо партії, громадські організації та активних людей об‘єднати свої зусилля, щоб в цей важкий час для нашого народу надати йому єдиний вірний шлях супротиву свавіллю влади. Ми знаємо, як і що робити у цьому напрямку, методичну документацію буде надано всім бажаючим безкоштовно.
- Це вже реальні кроки для захисту своїх прав. Дякую, Сергію, за бесіду. І пропоную спільно вести тему реформування ЖКГ, поки влада нас не залишила зубожіти надалі у власних "хрущовках", "брєжнєвках" і "сталінках", що знаходяться в жалюгідному стані.
- Погоджуюся з задоволенням!
П’ять копійок: Сергій Волков паралельно з харківським активістом Марком Зобовим прийшли до однакових висновків відносно втілення ОСН.
Ось їх основні моменти:
1. Створення ОСН має бути масове і в кожному будинку. Ніяких вуличних ОСН чи районних. Так буде менше підстав для відмови в реєстрації.
2. Створення ОСН необхідне терміново до ліквідації ЖЕКів. Так ще можна встигнути спробувати не дати владі сховати кінці в воду. Тобто ЖЕКи закриють і з цим всі наші сплати ЖЕКам, з яких нам нічого не було зроблено роками, випаруються.
3. Створення ОСН необхідно для згуртування жителів будинків перед неминучим конфліктом з владою по питанням збільшення тарифів та введення нового Житлового кодексу. Не можна допустити стихійного бунту населення.
4. Після створення ОСН люди можуть створювати ОСББ. Зараз ОСББ можна створювати лише у нових будинках.
До речі, С. Волков особисто підписав в себе в місті 5 будинків під ОСББ, після чого розібрався у ситуації та тимчасово призупинив реєстрацію.
За матеріалами Свободно та чесно про Головне
|
|
Апять Каліснічєнка |
Регионал считает, что слова украинского гимна больше подходят для похоронных мероприятий
14 лютого 2011, 13:18 (Автор: sa)
В Партии регионов готовы поддержать предложение экс-бютовца Дмитрия Ветвицкого и изменить первый куплет гимна Украины "Ще не вмерла України і слава, і воля".
Слова, которые есть сейчас, по мнению депутата-регионала Вадима Колесниченко больше подходят для похоронных мероприятий.
"Я считаю, что гимн должен объединять, вдохновлять и быть указателем для государства и для общества. Мы можем быть традиционалистами, но эти две строки, о которых идет речь, - они не объединяют, и они не дают животворности. Они мне напоминают слова Грушевского, который говорил: "Украинцы больше всего умеют организовывать похоронные мероприятия. В этом они лучшие", - заявил Колесниченко.
"Так вот, не хотелось бы, чтобы мы вот таким образом строили государство. Гимн, если это возможно, если парламент примет относительно этого позитивное решение, должен быть объединительным и указателем", - прибавил он.
На вопрос, будет ли Партия регионов поддерживать законопроект внефракционного депутата Дмитрия Ветвицкого относительно изменения первых слов гимна, Колесниченко ответил: "Я буду поддерживать это. Потому что я не вижу, в чем "мы не умерли" и "в чем вороженьки". Я считаю, что и Бог у нас есть, и мы можем подкорректировать это право".
Напомним, экс-бютовец Дмитрий Ветвицкий в январе этого года внес на рассмотрение Верховной рады законопроект относительно изменения первых слов государственного гимна.
Парламентарий предложил строку "Ще не вмерла України і слава, і воля" заменить на "Слава Богу в Україні є правда і воля. І вже нам браття-українці посміхнулась доля".
"Когда этот гимн будут исполнять с такими словами, люди фактически будут молиться Богу, и это пойдет на пользу всем: и народным депутатам, и школьникам, которые по новому законодательству должны петь гимн", - объяснил нардеп.
По материалам "Сегодня"
|
|
Как на самом деле устроена Украина |
|
|
ПРИКОЛЬНОЕ ВИДЕО.ПРИКОЛЬНЕ ВІДЕО. |
|
|
В ХАРКОВІ ГЄНАДІЙ,А В КИЄВІ ДЯДЬКО! |
|
|
Девочка просила Бога больше не передавать никому деньги через президента, потому что он украл половину. |
Шестилетняя финская девочка Хельга Хилтунен перед Рождеством написала Богу письмо с просьбой подарить ей 100 марок. В Финдляндии письма с неправильным адресом имеет право вскрывать только президент республики. Так письмо, адресованное «господину Богу» было прочитано Урхо Калева Кекконеном, успешно правившим страной с 1958 по 1982 год. Кекконен решил выполнить просьбу девочки, однако подумал, что такому маленькому ребенку достаточно и 50 марок. Он распорядился завезти ей деньги и письмо «от Бога» на своей машине. Вскоре в канцелярию вновь пришло письмо от Хельги. Она писала, что на остановившуюся возле её дома машину господина президента глазела вся улица. Девочка просила Бога больше не передавать никому деньги через президента, потому что он украл половину.
|
|
триб'ют "Гражданская Оборона" |
|
|
МОСКВУ ИЗУРОДОВАЛИ - НА ОЧЕРЕДИ - КИЕВ и ПЕТЕРБУРГ - ХОТЯТ исключить Северную столицу из списка исторических поселений |
* film *
СПАСТИ Киев Питер МОСКВУ
* film *
Muzeum Rondizm TV
text*music-Y.Kossagovsky
12 min
уничтожают славянские поселения * film *
=====

Во вторник состоялся очередной многолюдный митинг по защите Киева от безумного и бездумного варварства
возле Софии - ее хотят вывести з управления памятников передать вместе с Лаврой в подчинение московкому патриархату .
В Софиевском соборе служения уже давно нельзя проводить по состоянию.
все-таки тысяча лет собору.
|
|
Простые правила здорового питания |
С точки зрения обменных процессов нашего организма, белая мука мало чем отличается от чистого сахара. Поэтому неудивительно, что многочисленные исследования подтвердили пользу чёрного хлеба: те, кто ест в основном изделия из цельнозерновых культур, живут дольше и с возрастом наживают меньше болячек.
Мюсли и различные хлопья быстрого приготовления традиционно считаются самым здоровым вариантом завтрака. Но если при попадании в жидкость хлопья меняют её цвет, знайте: в них полно вредных добавок, сахара, и к тому же переработаны они были так, что утратили все свои полезные свойства.
|
|
Чаромутие, или Первобытный язык, открытый Платоном Лукашевичем |
|
|
Ахмед,ты почему здесь?-Стреляли.. |
|
|
Аркона - Купала и Кострома |


|
|
Одесские перевозчики сдали таможню: там требовали деньги в киевский "общак" |
|
|
Было бы смешно... |
...если бы не было так грустно.
Выхожу, седни, из подъезда, лыжи навострил прямо на автомобильную стоянку. Глядь! Йо-моё! Наша старенькая дворничиха, содержа-
щая на себе мужа - инвалида и сына-алкоголика, - стоит в окружении аж пяти краснощеких , упитанных быков. Реакция - однозначная, -
может и получить в морду, но СНАЧАЛА ДАТЬ. Обижают старушку, ведь. Нескольких секунд мне хватило, чтобы оценить ситуацию. Оказыа-
ется все довольно проще и примитивнее. Краснощекие быки с блокнотами - это НОРМИРОВЩИКИ, должны засечь, - за сколько дворник
МОЖЕТ очистить 1кв.м. тротуара от снега и льда. Взять бы и пройти... Так нет же, испорченная натура!
- Как работаецца , ребята, голосом , ничего не предвещающим, спросил я у быков. Кто - "угу", кто "нормально"...
Это , - что же, продолжал я - На одного прораба, - два прораба?
......
Так вы бы взяли, - помогли бабусе, - падает, ведь.
.........
Все же, один, покрупнее, оставив непривычную работу, держать ручку, высвободил правую руку, разомял пальцы (устал)...
Посмотрел исподлобья, хмуро.
Иди себе, дядя....
Понятно, пошел. Стал бы я тут выпендриваться, бабусю - вон. Не прошла по конкурсу...
В принципе, меня этим не удивишь. Как - никак, - это наш завтрашний день. Нужно привыкать. Других не будет. Это все - будущие
нач. ЖЭК -ов, всяких стойуправлений, "облэнерго" и т.д. Т.е. - дети "своих людей."
Харьков, как никакой другой город, испытал это все на своей шкуре. Не так давно в городе был такой же пацан, но с гораздо выше
полномочиями. ЗАМ.ГУБЕРНАТОРА ОБЛАСТИ. Энто - не шутка! Просто мальчонка этот - племянник самого Виктора Андреевича.
Ну да, - Петрович... Старшего брата. Того, что заведует трубой, поставляющей газ из России. А как иначе? Брат - президент, йо - моё,
а мы что, лыком шиты, что ли... Это же не зам. губернатора какой-нибудь Житомирской обл. , где и взять-то нечего. Этто брат, ХАРЬКОВ!
Четвертый город в бывшем СССР, после Москвы, Ленинграда и Свердловска. Пони мать надо. Тут ЕСТЬ, ЧТО ВЗЯТЬ.
Ага, открывал ногой двери этот Ярослав Петрович, любого НИИ, любого кабинета директора завода, от ФЭД-а, до ТУРБОАТОМА. Ты чё,
дядя, ты директор, что-ли... Понятно, гнулись эти все директора-орденоносцы, доктора-академики, перед мальчиком, в одной надежде,
- даст денег на науку, на зарплату рабочим, не получающим ее уже пол-года...
Зло улыбнулся мальчик - "Кращэ працюйтэ, и будуть вам гроши!", ответил на "дэржавний мови", и удалился прочь.
Если учесть , У КОГО БЫЛ ЭТОТ МАЛЬЧИК заместителем, то удивляться нечему. У собственника всех газовых вышек Харьковского региона,
присоединившего еще три, за время своего губернаторства. А вы говорите, что губернатор, - это Щербинин, 250 лет назад сделавший из
захудалой Харьковщины процветающий регион России. Этти, брат, аваковы да ющенки, они свое дело знают туго. Они своего не упустят. Взять, что можно, - остальное - трава не расти...
|
|
Если русский трезв, значит фашист. |
http://3rm.info/8736-esli-russkij-trezv-znachit-fashist.html
|
Новая мода ненасильственного гражданского русского действия, маленькие пробежки, которые власти почему-то упорно воспринимают как небольшие Манежки, стал новым молодежным трендом этого политического года.
И действительно, с тех пор как гарантированные Конституцией формы прямого народовластия, такие как референдумы и митинги стали возможны только если это разрешенные оттуда, свыше, санкционированные властями референдумы и митинги, народ постоянно ищет всякие нестандартные способы реализации своих прав и свобод, и вообще, способы показать, что он – народ – существует, чем всегда приводит держиморд в большое возбуждение, а власти в замешательство.
Что только тут не попробовали: флешмобы (но бдительный Нургалиев тут же немедленно запретил), и вот теперь - пробежки. Московские побегушки набирают обороты и с каждым разом в них участвует все больше людей, что, похоже, сильно беспокоит правоохранительные органы.
Во всяком случае, вчера организаторов увезли в ОВД «на беседу». Слово «фашисты» от милицейских начальников в адрес молодых людей также прозвучало. Видимо, если бы молодые люди пили пиво, как грустно заметил один из организаторов побегушек, претензий бы к нам не было.
Если русский, не пьёт, не курит, думает о здоровье - значит, точно фашист - видимо, так ориентирует своих сотрудников наше милицейское начальство. Надеюсь, что ближе к лету массы освоят и другие формы неполитического русского действия: русские велопробеги, заезды на русских роликах, а кто постарше - экскурсии по русским местам и русские пешие прогулки с фашистским лозунгом «пешком от инфаркта».
Интересно, кстати, русские экскурсии в музеях и около памятников архитектуры - тоже будет винтить ОМОН Пробежки уже стали частью новой русской московской традиции. Осталось – к лету - освоить русские заплывы и русские погружения. А МВД - создавать отряды боевых пловцов, чтобы немедленно задерживать участников несанкционированных властями заплывов и ныряльщиков - и на воде и под водой. А то вдруг русские там соберутся больше трёх?
На организаторов Русской Пробежки заведено по два дела.
После пробега "Русский за Здоровый образ жизни" в ОВД Останкино было доставлено 8 человек: 4 организатора, 2 девушки, и еще 2 человека,к организаторм отношения не имеющие.В общей сложности ребятя провели в ОВД 4 часа.
Кому в отделении сидеть хорошо
Первым прибыл наряд ППС в составе 3х человек. Культурно подошли, поглядели, поинтересовались "кточтозачемкуда?" и, вполне удовлетворившись ответом, откланялись далее обеспечивать порядок горожан. Примерно в это же время неподалеку начал непринужденно прогуливаться неприметный полковник (темные брюки, темная дубленка - ну натуральный Николай Николаевич). Народ тем временем постепенно закончил послефинишную развлекуху и организованно двинулся в сторону трамвайной остановки (как это нетолерантно по отношению к легкому метро! - прим. автора).
Тем временем на всех парах, скрежетая гнилым кузовом, подъехал другой наряд полицаев - Николай Николаевич позаботился. Полицаи откровенно растерялись увидев возле проруби каких то 20 человек и спины удаляющейся толпы на горизонте.
Прибыли в отдел. Шумиха там была, надо сказать, ого-го. Ждали, как минимум, армию до зубов вооруженную ножами и прутьямиСпустя примерно полчаса пребывания в отделении. начальством было торжественно решено, что мы тут все злостные нарушители порядка, проводившие несанкционированный митинг (шествие, пикетирование, демонстрацию - как там только не называли), а девушки - так вообще хулиганки, купались в прудуНе буду утомлять читателя долгими рассказами об общении со всей правоохранительной братией, просто вкратце перечислю итоги наших посиделок:
1. На каждого завели по два "дела" - одно для местного отдела, второе - для центрального управления.
2. Соответственно дважды сняли на разные камеры, один раз пофоткали во всех ракурсах.
3. Сняли пальчики и ладошки.
4. Всем инкреминировали несанкционированное собрание (решать, было оно или нет будет мировой судья, максимальный штраф - 2000 рублей), девушкам, помимо этого, незаконное купание.
5. В отделе просидели 4 часа, коллективно написали в объяснительных "несогласны с рапортом" и свою версию (собственно - забег). На завтра нам назначили явиться туда же для дальнейшего разбирательства (будет назначено время и место суда). Вполне возможно, что и суд будет завтра.
![]() ЗЫ: От себя - мне, как старшему по возрасту, написали отдельный рапорт, где обвинили во всех смертных грехах. Основные формулировки моих злодеяний таковы "...на законное требование остановить собрание ответил отказом"...на законное требование пройти в автобус для составления протокола об административном нарушении начал кричать лозунги "Русский, значит трезвый", "Русские выбирают спорт" и "Один за всех и все за одного", препятствовал задержанию и привлекал знакомых и телевидение..."
Дежурных и прочих постоянно обитающих в отделе перечислять не буду, список и так вполне внушителен. Короче, посмотреть на нас пришел весь свет по борьбе со тьмой - как еще это описать не знаю, ибо высоких чинов было больше чем нас. Кстати, о нас - нас было 8 человек (4 организатора, 2 девушки, 2 ребят, к организаторам отношения не имеющих). Бесспорно - террористы, экстимисты и вообще аморальные и асоциальные типы.
Патриот/Дорислав |
+ + +
Комментарий комбатант:

+ + +

|
|
1 лютого підприємці провели акції протесту у восьми обласних центрах України. |
|
|
Ліна Костенко не Ян Табачник. У неї не грають ''Мурку'' – ніхто з ПР і не прийшов. У Януковича готують удар ''під дих'' |
|
|
Переяславська Рада - велика імперська містифікація! |
Переяславська Рада - велика імперська містифікація!
http://www.youtube.com/watch?v=B46DvONb-B8
+++
MuseumukraineTV | 12/01/2010 | Сподобалося: 10, не сподобалося 0
Ми задалися простим питанням: де оригінали документів Переяславської Ради? Один дослідник розповів, що дійсно, якісь папери колись були. Зберігалися в Москві і Києві. І зміст їх був зовсім не такий, як нам втокмачують росіяни. Доля тих грамот дійсно неймовірна. Одного разу, роблячи ревізію в якомусь кремлівському архіві, наглядачі помітили, що від тих старовинних грамот нічого не залишилося. Зїли миші! Скандал, ганьба! Адже, згідно тим папірцям, чи пергаменту, Україна ЗАКОННО втратила незалежність, а без них була просто окупована Росієї, що кардинально змінює геополітичні розклади.
Доповіли кудись на самий верх. Створили комісію. Почали шукати українські примірники. Як виявилося, їх теж зїли, але вже жовто-блакитні миші! Нема!!!
Тож святкувати чергову річницю Переяславської Ради не треба. Бо ніхто не знає, що то було. І чи було? Та як?
А з тих політичних діячів, так званих істориків, які будуть щось булькотіти про «благословенний акт злуки України з Росією» у Переяславі, можна відкрито сміятися. Фальсифікатори. Дурять людей. Бо нічим свою тріскотню довести не можуть. Документи відсутні.
За великим рахунком, можна почати юридичний процес оформлення незаконної окупації України Росією. Подати перший позов до Печерського районного суду Процедура вже відома. Вимагати компенсацію Як не дивно, є люди, які можуть реально це зробити. Там може і нова влада України підтягнеться
Прогнозів робити не буду. Може, нарешті, українські та російські вчені зрозуміють, що історія давно перетворилася на складову частину геополітичних процесів, які мають колосальне значення. Хоча, це так, черговий крик в пустоту. Богдан Хмельницький став мимовільним творцем цивілізованої грошової системи Росії.
Автором цієї версії є відомий колекціонер, дослідник старовини Сергій Цапенко отаман Американського козацтва. Саме він, розплутуючи хитромудрі ребуси, підкинуті російськими спецслужбами різних часів, вийшов на це сенсаційне відкриття.
Все почалося з єфимків з ознакою. Це срібні талери, які ходили середньовічною Європою. Повноцінні гроші з високим вмістом срібла. Ставши Гетьманом, Богдан Хмельницький, в боях та результаті, як нині говорять, господарсько-фінансової діяльності, отримав дуже багато таких монет. Тривала виснажлива війна з Польщею, тож гроші були потрібні. Шукав Гетьман і союзників. Зрозуміло, не за спасибі. Військова підтримка щедро оплачувалася. В основному, талерами. Часто, за гроші, воювати підряджалися і козаки. Така тоді була загальноприйнята практика.
Категорія:
Подорожі та події
Теги:
Переяславська Рада велика імперська містифікація!
|
|
ВСПЛЕСК.МАНДАЛЫ ДЕЛЬФИНЬИХ ПЕСЕН. |
Уже сколько всего видел, но это , честно говоря, потрясло!
Эти снимки могу показаться просто симпатичными узорчиками, но на самом деле это визуальные репрезентации песней китов и дельфинов.

|
|