-Подписка по e-mail

 

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Kirkorov_LT

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 16.01.2006
Записей:
Комментариев:
Написано: 329


Parduodami F. Kirkorovo batai

Суббота, 24 Марта 2007 г. 23:24 + в цитатник
shatuna все записи автора

Jau kitą ketvirtadienį Vilniuje įspūdingiausią pasirodymą surengs Rusijos superžvaigždė Filipas Kirkorovas. Kol ruošiamasi koncertui, viena sumani atlikėjo gerbėja nutarė šiek tiek užsidirbti žvaigždės sąskaita — moteris internetiniame aukcione parduoda Rusijos popkaraliaus apavą. Skelbime taip ir rašoma: „Parduodami pirmieji F. Kirkorovo koncertiniai batai“.

Rusijos estrados gerbėja, vardu Ksenija, panoro „atsikratyti“ baltos odos batais su žvaigždės autografu. Pradinė kaina — nei daug, nei mažai — 500 JAV dolerių. Savo kainą galima siūlyti iki kovo 19 d. „Batus aš laimėjau konkurse, per F. Kirkorovo albumo pristatymą“, — po pasiūlymu paaiškina Ksenija.

F. Kirkorovas, paklaustas, ką mano apie šį aukcioną, nė kiek nesutrinka: „Aš, tiesą sakant, nepamenu šių batų. Per to albumo pristatymą mes išties kažką dovanojome. Aš vilkėjau baltą kostiumą, todėl manau, kad ir mano batai turėjo būti balti. Mano vardo dėka jau tiek žmonių užsidirbo, kad nebekreipiu į tai dėmesio. Uždrausti juk negaliu. Jei tai merginai gyvenime padės, kad ji parduos mano batus, į sveikatą! Aš būsiu tik laimingas!“

 (270x190, 10Kb)

 

Рубрики:  Разное

Talinulia   обратиться по имени Понедельник, 26 Марта 2007 г. 15:24 (ссылка)
Таня, ставь сразу по-русски... ты же знаешь, что нас не только литовцы читают...
Ответить С цитатой В цитатник
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку