Головний тренер “Брюгге”: “Шахтар” дав нам урок ефективності “

Пятница, 18 Сентября 2009 г. 08:50 + в цитатник
Оригинал сообщения
Комментарии: комментарии

Головний тренер «Брюгге»: «Шахтар» виклав нам урок ефективності »

Головний тренер« Брюгге »Адрі Костер назвав закономірним поразки від« Шахтаря »(1:4) в матчі 1-го туру Ліги Європи, а також віддав належне суперникові .

«Ми повели себе досить нервово з самого початку матчу, хоча були налаштовані на зустріч цілком нормально. Наша команда з великою повагою ставиться до «Шахтаря». Звичайно, ця команда і фізично, і технічно оснащена дуже добре, у них високий ступінь готовності.

Коли до кінця першого тайму ми програвали три м’ячі, я сказав своїм футболістам, що потрібно грати у футбол. Ми втратили свої можливості, суперник скористався нашими помилками і покарав нас забитими голами. І, тим не менш, у другому таймі я дав своїм гравцям доручення - грати у футбол. Для «Брюгге» це урок, подивимося, що буде далі. Сьогодні ми отримали хороший досвід.

Ми отримали урок ефективності. Чотири можливості, які були у «Шахтаря», він втілив в чотири голи. Повторюю, ми почали гру досить недбало, неорганізовано, не змогли контролювати м’яч. Плюс до цього не скористалися майже стовідсотковою можливістю, коли не забили пенальті. Буду чесним і відвертим, «Шахтар» - команда дуже високого рівня і класу. Я вже говорив, що коли у суперника виникала можливість забити гол, він нею користувався. І тому мав всі підстави диктувати умови в матчі », - цитує Костера офіційний сайт« Шахтаря ».