Семшов: Про недооцінку не може бути й мови

Четверг, 03 Сентября 2009 г. 08:51 + в цитатник
Оригинал сообщения
Комментарии: комментарии

Півзахисник пітерського «Зеніту» і збірної Росії Ігор Семшов напередодні відбіркового матчу чемпіонату світу-2010 проти команди Ліхтенштейну заявив, що недооцінювати свого майбутнього суперника не можна.

«Ліхтенштейн небезпечний насамперед тим,

Раскрыть пост

Димитров розірвав контракт з «Амкаром»

Среда, 02 Сентября 2009 г. 16:50 + в цитатник

Пермський «Амкар» залишився без тренера. Керівництво клубу і тренер команди Дімітар Димитров за обопільною згодою розірвали контракт.

«Сьогодні в мене відбулася зустріч з президентом« Амкара »Валерієм Чупраковим, після якої моє угода була розірвана

Річард Данн офіційно став гравцем “Астон Вілли”

Річард Данн офіційно став гравцем «Астон Вілли»

Захисник «Манчестер Сіті» Річард Данн перейшов в «Астон Віллу ».

« Річард чудово проявляв себе в «Сіті». Дуже радий, що такий гравець опинився в нашій команді. Упевнений, що він зможе швидко освоїтися в колективі і принести

Степанов: Проблемні позиції закрили

Среда, 02 Сентября 2009 г. 00:51 + в цитатник

Генеральний директор «Томі» Юрій Степанов радий, що команда посилилася двома новачками - захисником молодіжного «Спартака» Іллею Гультяевим і взятих в оренду у «Терека» Дмитром Смирновим.
«Не все нам вдалося під час заявочної кампанії виконати,

“Брістоль Сіті” орендував Сно

Среда, 02 Сентября 2009 г. 00:50 + в цитатник

«Брістоль Сіті» орендував Сно

Півзахисник «Аякса» Евандер Сно перейшов до «Брістоль Сіті» на правах річної оренди, повідомляє офіційний сайт клубу.

Нагадаємо, що в амстердамський клуб Сно повернувся минулого літа з «Селтіка ». Контракт гравця з «Аяксом» закінчується

Футболістові ампутували ногу після удару блискавки

Вторник, 01 Сентября 2009 г. 16:50 + в цитатник

Захисникові данської «Нордсьелланда» Джонатану Ріхтером ампутували нижню частину лівої ноги через шість тижнів після удару блискавки.
Як повідомила його сім’я, стан Ріхтера поліпшується і зовсім скоро він покине палату інтенсивної терапії копенгагенської

Сергій Вєдєнєєв: “Бистров повернувся у свою команду, і місто має його прийняти”

Сергій Вєдєнєєв: «Бистров повернувся у свою команду, і місто має його прийняти»

Колишній футболіст «Зеніта» Сергій Вєдєнєєв закликав уболівальників пітерського клубу припинити критику півзахисника Володимира Бистрова, а самому гравцеві побажав удачі.

«Володя повернувся

Венгер назвав гру «МЮ» «антифутбол»

Вторник, 01 Сентября 2009 г. 08:50 + в цитатник

Головний тренер «Арсеналу» Арсен Венгер висловив розчарування грою «Манчестер Юнайтед», назвавши дії суперників «антифутбол», а також піддав критиці роботу рефері Майка Діна, який дозволяв манкуніанцям діяти брудно.
«Арбітр дозволяв суперникам

Ібрагімович забив перший гол за “Барселону”

Ібрагімович забив перший гол за «Барселону»

Форвард «Барселони» Златан Ібрагімович відзначився в дебютному матчі за каталонців.

Гравець забив третій гол у ворота хіхонського «Спортинга» на 81-й хвилині матчу 1-го туру чемпіонату Іспанії (3:0). Раніше у каталонців відзначилися

У вівторок збірна Росії проведе перше тренування

Вторник, 01 Сентября 2009 г. 00:51 + в цитатник

Тренерський штаб збірної Росії опублікував план підготовки до відбіркових матчів ЧС-2010 проти команд Ліхтенштейну і Уельсу, повідомляє офіційний сайт РФС.

Вівторок, 1 вересень. 13:00 - Збір до “Марріот Гранд Готель”, 17:00 - тренування на стадіоні ім.

Карпін сподівався, що вдасться переламати хід зустрічі

Генеральний директор московського «Спартака» Валерій Карпін прокоментував поразку казанському «Рубіну» (0:3) в матчі 20-го туру російської прем’єр-ліги.

«Гра мені не сподобалась з самого початку. У перерві була надія, що зуміємо перебудуватися, але