Олександр Анюков: “Бог все бачить: хто працює, б’ється”

Понедельник, 24 Августа 2009 г. 00:50 + в цитатник
Оригинал сообщения
Комментарии: комментарии

Олександр Анюков: «Бог все бачить: хто працює, б’ється»

Капітан «Зеніта» Олександр Анюков прокоментував результат матчу 19-го туру з «Локомотивом» (1:1 ).

«Важка гра вийшла, 1:1 - результат справедливий, по грі, адже перемогти могли як ми, так і вони. І у нас, і у «Локомотива» в
Раскрыть пост

Футбол: Пак та “МЮ” ще не домовилися

Воскресенье, 23 Августа 2009 г. 16:50 + в цитатник

Півзахисник “Манчестер Юнайтед” Пак Чжі Сун, чий контракт з клубом закінчується в кінці нинішнього сезону, почав переговори з руководтсвом “червоних дияволів” про нову угоду, передає manutd.ru. Повідомляється, що тривалий період невизначеності підходить

«Спартак» з Нальчика розгромив «Томь»

Нальчікскій «Спартак» в матчі 19-го туру російської прем’єр-ліги на своєму полі розгромив «Томь» (3:0).

Вже на 13-й хвилині зустрічі господарі вийшли вперед: Кісенков відмінним ударом зі стандарту поклав м’яч у сітку воріт.

Другий гол був забитий під

Чемпіонат Голландії. 4-й тур. “Аякс” приймає “Спарта” з Роттердама, “Фейеноорд” проти “Пологи” та інші матчі

Чемпіонат Голландії. 4-й тур. «Аякс» приймає «Спарта» з Роттердама, «Фейеноорд» проти «Пологи» та інші матчі

4-й тур

23 серпня

Аякс - Спарта Роттердам - 16.30Твенте - Ваалвійк - 16.30ПСВ - НАК - 16.30Херенвен - АЗ Алкмар - 16.30Фейеноорд - Рода - 18.30
22 серпня

Вітесс - Ден Хааг - 0:2

Дмитро Комбаров: Габулов - серйозна втрата, але я сподіваюся на Шуніна

Воскресенье, 23 Августа 2009 г. 08:50 + в цитатник

Півзахисник Динамо Дмитро Комбаров напередодні матчу 19-го туру чемпіонату Росії, в якому біло-блакитні зустрінуться з лідером першості Рубін, розраховує, що команда встигне відновитися після гри у Лізі Європи з Софійським ЦСКА.

- Які враження

Ангбва: Всі вирішили деталі

Захисник «Сатурна» Бенуа Ангбва, забівшій єдиний гол своєї команди в матчі з «Москвою» (1:3), упевнений, що результат зустрічі вирішили деталі.
«Важка гра. Інший, втім, і не очікували. Суперник - дуже організована команда. На жаль, ми допустили помилки,

Чезаре Пранделлі: “Результат закономірний”